X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Endomondo - aplikacja, z którą sprawdzisz swoje możliwości

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2012 19:45
Powstała w 2007 roku w Danii i od tego czasu na smartfony ściągnięto ją już ponad 12 mln razy. W Polsce z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularna.
Audio
  • Wszystko o Endomondo Sports Tracker - materiał Dominika Olędzkiego

Jeśli uprawiamy dyscyplinę sportu, związaną z przemieszczaniem się, śmiało możemy korzystać z Endomondo Sports Tracker. – Gdy wychodzimy na trening, włączamy Endomondo, łapiemy sygnał za pomocą GPS i wybieramy daną dyscyplinę z bardzo szerokiego wachlarza dostępnych opcji, od biegania, przez kolarstwo, czy kajakarstwo i narciarstwo biegowe, aż po nartorolki – opowiada Piotr Długosielski, użytkownik tej aplikacji.

Ci, którzy lubią uprawiać sport w zamkniętych pomieszczeniach, czyli na przykład grać w koszykówkę, też mogą z Endomondo korzystać. Czas, dystans, średnie tempo tego, co robimy, ustawiamy indywidualnie. – Możemy obserwować, jakie mamy aktualnie tętno, jeśli podłączymy specjalny pasek, a także dowiedzieć się, ile powinniśmy wypić, by się nie odwodnić – opowiada Długosielski. – Do dyspozycji mamy dziennik aktywności, który nasze osiągi zapisuje w pamięci smartfona.

Rozpoczynając treningi możemy wyznaczyć sobie cel, na przykład określony dystans, albo spalenie określonej ilości kalorii. Zaletą Endomondo jest także fakt, że podstawowa wersja tej aplikacji jest bezpłatna.

Dowiedz się więcej o aplikacji Endomondo Sports Tracker, m. in. o tym, jak przy jej pomocy konkurować w różnych dyscyplinach sportowych ze znajomymi z portali społecznościowych, słuchając całego materiału Dominika Olędzkiego w "Czwartym wymiarze".

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wieloplatformowe aplikacje mobilne – nowy trend, który zawładnie rynkiem?

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2012 18:39
Posiadacze smartfonów często nie zdają sobie sprawy nawet z tego, z jakiego systemu operacyjnego korzystają, nie mówiąc już o tym, na jakich zasadach działają ściągane przez nich aplikacje. Tymczasem na rynku pojawił się zupełnie nowy trend: jedno oprogramowanie dostępne dla wszystkich platform.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rozwiń działalność z pomocą aplikacji

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2012 12:00
- Już niedługo żaden biznes nie będzie mógł się obyć bez mobilnych technologii, niestety świadomość małych firm w tej dziedzinie jest bardzo nieduża - uważa Cezary Jóźków, ekspert rynku.
rozwiń zwiń