Zbigniew Zamachowski w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2014 08:31
Zbigniew Zamachowski twierdzi, że jego szczęście w życiu zawodowym polegało na tym, że miał fart do spotykania odpowiednich ludzi w odpowiednim czasie.
Zbigniew Zamachowski w Czwórce
Zbigniew Zamachowski w CzwórceFoto: Wojciech Kusiński

Uwielbiany  przez publiczność i uznany przez krytykę. Polski aktor filmowy i teatralny, odtwórca pamiętnych ról w filmach Krzysztofa Kieślowskiego. Ceniony za warsztat, wszechstronność i talent aktorski.

W "Stacji Kultura" w czwartek, 10 kwietnia, po godzinie 12.00 aktor opowie o swojej roli w najnowszym familijnym filmie pt. "Gabriel".

Zapraszamy

Czytaj także

Janusz Chabior: nie wielkość zadania się liczy, ale to co trzeba zrobić

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2014 10:00
Łukasz Muszyński, krytyk filmowy uważa, że Janusz Chabior to najlepszy polski aktor. Najczęściej widujemy go jednak w rolach drugoplanowych, znany jest też z jednego z najpopularniejszych polskich seriali. On sam do swoich ról podchodzi z dużym dystansem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magdalena Boczarska: praca nad rolą jest jak poznanie nowego człowieka

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2014 13:40
Nie boi się aktorskich wyzwań i na potrzeby roli chętnie zmienia wizerunek. Przyznaje, że nie sztuką jest być piękną cały czas, sztuką jest przekraczać w sobie granice. W cyklu "Warsztat pracy" przyglądamy się aktorce, Magdalenie Boczarskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Głowacki i Grochowska wyróżnieni

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2014 12:00
Piotr Głowacki został laureatem nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Aktor otrzymał statuetkę za rolę w filmie "Dziewczyna z szafy", w reżyserii Bodo Koxa. Wyróżniono także Agnieszkę Grochowską.
rozwiń zwiń