Jan Jakub Kolski i jego "Serce, serduszko"

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2014 15:47
W czwartkowej "Stacji Kultura" zaprosimy was na najnowszą produkcję filmową Jana Jakuba Kolskiego pt. "Serce, serduszko".
Jan Jakub Kolski w Czwórce
Jan Jakub Kolski w CzwórceFoto: Wojciech Kusiński/PR

"Serce, serduszko" to familijne kino w doborowej obsadzie. W rolach głównych zobaczymy m.in. Marcina Dorocińskiego i Julię Kijowską, a także Borysa szyca i Maję Komorowską. W czwartkowej audycji  "Stacja Kultura" zaprosimy waz na rozmowy z twórcami tego obrazu.

Zobacz także Joanna Orleańska o filmie "Zbliżenia": To gra niedopowiedzeń [WIDEO] <<<

Powiemy wam także, co działo się na planie filmu "Król życia" w reżyserii Jerzego Zielińskiego, z Robertem Więckiewiczem w roli głównej, a także zaprosimy was na wyjątkowe halloweenowe maratony do wybranych kin.

Na andycję "Stacja Kultura" zapraszamy w czwartek, 30 października, od godz. 10.00 do 11.00.

(kd)

Czytaj także

Józef Pawłowski: by się rozwijać, trzeba ryzykować i przekraczać granice

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2014 16:00
Choć ma dopiero 24 lata, mogliśmy już wielokrotnie zobaczyć go na dużym i małym ekranie, m.in. w filmie "Miasto 44". - Jan Komasa przekroczył w tym przypadku granice kina i za to jestem mu wdzięczny - mówi aktor.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Bartosz Obuchowicz: chciałem wybrać taniec zamiast aktorstwa

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2014 16:00
Bartosz Obuchowicz znany jest m.in. z filmów "Haker" w reżyserii Janusza Zaorskiego i "Tajemnica Westerplatte" Pawła Chochlewa, a także z telewizyjnych seriali. - Decyzję o tym, że będę aktorem, podjąłem dopiero po roli w filmie "Stacja" Piotra Wereśniaka. Wcześniej traktowałem grę jako zabawę - mówi aktor.
rozwiń zwiń