X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kijowska i Dorociński wyruszyli w podróż życia

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2014 13:40
- Zostawiliśmy w tej historii kawał serca, serduszka - opowiada Marcin Dorociński, który wraz z Julią Kijowską zagrał w najnowszym filmie Jana Jakuba Kolskiego.
Audio
  • "Serce, serduszko" - o filmie opowiadają aktorzy Julia Kijowska i Marcin Dorociński (Czwórka/Stacja Kultura)
Julia Kijowska i Marcin Dorociński spotykali się już na planie m. in. Boiska bezdomnych i Miłości. Teraz możemy ich oglądać w Sercu, serduszku
Julia Kijowska i Marcin Dorociński spotykali się już na planie m. in. "Boiska bezdomnych" i "Miłości". Teraz możemy ich oglądać w "Sercu, serduszku" Foto: Aleksandra Michael SF Tramway NEXT FILM

"Serce, serduszko" to bajkowa opowieść o spotkaniu dwóch spragnionych miłości osób - Korduli i Maszeńki.

- Nie jesteśmy od nazywania tylko od grania, więc każdy widz sam powinien zinterpretować sobie tę historię - mówi Dorociński, który wciela się w rolę ojca Maszeńki. - To film drogi, bo opowiada o podróży. To także kino familijne dla widzów od 7 do 107 lat. I komedia, i melodramat.

W "Sercu, serduszku" aktorowi partneruje Julia Kijowska, czyli Kordula. - Dla mnie to także film o marzeniach - opowiada. - I to takich, które nawet jeśli się nie spełniają, to i tak pozostawiają w człowieku trwały ślad.

O niezwykłej podróży po najdłuższej przekątnej Polski i o tym czy Marcin Dorociński przekonał się do chodzenia w pończochach dowiesz się więcej słuchając całej rozmowy.

***

Tytuł audycji : Stacja Kultura

Prowadzenie : Katarzyna Dydo

Goście: Julia Kijowska i Marcin Dorociński

Data emisji: 20.11.2014

Godzina emisji: 10.00

(kul/kd)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Miasto 44": powstańcza moda na dużym ekranie

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2014 11:00
19 września na ekrany kin wejdzie jedna z najgłośniejszych polskich premier tego roku - "Miasto 44" w reżyserii Jana Komasy. Film opowiada o Powstaniu Warszawskim, ale w sposób, jakiego w polskim kinie jeszcze nie było. Wojenny naturalizm łączy z hollywoodzkim rozmachem i estetyką świata gier wideo.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Patryk Vega: w "Służbach specjalnych" nie ma ani jednej sceny, która nie mogłaby się naprawdę zdarzyć

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2014 15:40
W "Pitbullu" sportretował środowisko policjantów. By nie zostać uznanym za "specjalistę od kina policyjnego", zaczął robić komedie. Teraz powraca ze "Służbami specjalnymi". - To obraz polskiego wywiadu we współczesnej Polsce, który działa na styku polityki, mediów, biznesu i świata przestępczego - mówi Patryk Vega, gość "Stacji Kultura".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasia Smutniak - kolekcjonerka nagród i emocji

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2014 14:20
Srebrną Wstążkę przyznają włoscy krytycy. Wśród laureatek są m.in. Claudia Cardinale, Sophia Loren oraz Polka, Kasia Smutniak - ambasadorka Forum Kina Europejskiego Cinergia w Łodzi.
rozwiń zwiń