Sabina Jeszka odkrywa nowe światy

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2015 13:00
W 2010 roku doszła do finału programu "Mam talent". Od tego czasu Sabina Jeszka wytrwale pracowała nad debiutanckim albumem.
Audio
  • - Mój głos o 6 rano przypomina Barry'ego White'a - mówi Sabina Jeszka (Czwórka/Stacja Kultura)
Dla Sabiny Jeszki okres kilkuletniej pracy nad płytą był prawdziwym poznawaniem branży muzycznej
Dla Sabiny Jeszki okres kilkuletniej pracy nad płytą był prawdziwym poznawaniem branży muzycznejFoto: Ireneusz Sobieszczuk / PAP

Wokalistka, która najlepiej odnajduje się w przebojowych klimatach ambitnego popu z domieszką muzyki soul, funk i elektroniki, wyjaśniła, czemu nagrywanie materiału trwało tak długo. - Nie żałuję, że tyle to trwało. Wiele się przez ten czas nauczyłam. Wcześniej nie zajmowałam się zawodowo nauką, to było dla mnie odkrywanie nowego świata - zdradziła.
Jeszka opowiedziała ponadto o kulisach nagrywania piosenek we... francuskich Alpach. Ujawniła też, kiedy możemy spodziewać się kolejnych singli i z jakimi producentami pracowała ostatnio.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Gość: Sabina Jeszka, wokalistka

Data emisji: 23.02.2015

Godzina emisji: 10.00

ac/kd

Czytaj także

Fair Weather Friends o szczęściu i debiucie

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2014 15:15
Zespół Fair Weather Friends powstał w Czeladzi na początku 2011 roku. Jutro wychodzi ich pierwsza płyta. Jak przyznają muzycy grupy - w ostatnim czasie mieli dużo szczęścia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sorry Boys: nasze piosenki dojrzewają na koncertach

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2015 14:40
- Przechodzimy od flirtowania do stałego związku z utworami z "Vulcano" - śmieje się Bela Komoszyńska i zapowiada koncerty Sorry Boys.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szumlas i Zaborski: wspólnie dajemy naszej muzyce duszę

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2015 15:43
Piotr Szumlas i Jakub Zaborski, czyli Peter i Jacob, utworem "Emotions" podbijają polski rynek, a ostatnio swoją muzyką zilustrowali powieść "Czerwona Królowa".
rozwiń zwiń