"Z dobrym słowem" - milsze oblicze internetu?

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2015 12:00
Tomek Fedoruk i Rafał Jarząbek otworzyli na YouTube kanał "Z dobrym słowem". - Byliśmy przygotowani na ciężką, mozolną pracę, a tu - od razu zdobyliśmy popularność - mówią w Czwórce.
Audio
  • O swoim kanale "Z dobrym słowem" opowiadają Tomek Fedoruk i Rafał Jarząbek (Czwórka/Stacja Kultura)
Rafał Jarząbek i Tomek Fedoruk kręcą filmy spontanicznie, wśród przypadkowo spotkanych na ulicach osób
Rafał Jarząbek i Tomek Fedoruk kręcą filmy spontanicznie, wśród przypadkowo spotkanych na ulicach osóbFoto: screen/youtube

Opowiadają przechodniom na ulicach dowcipy, jak sami mówią - "suchary". - Ludzie są zaskoczeni, ale doceniają, że treść i przekaz są pozytywne, bez hejtów - mówią goście Czwórki i dodają, że choć już mają na swoim koncie pierwsze zarobione na vlogu pieniądze, nie będą się "napinać" zdobywać je na siłę. - Jesteśmy na początku drogi i by móc dalej się rozwijać, musimy popracować przede wszystkim nad regularnością wrzucania filmów - przyznają. - Dotychczasowe filmy nagraliśmy zupełnie spontanicznie- mówią goście Czwórki.

Chcemy trafić w internetową niszę uśmiechu i dobroci.

W Czwórce opowiedzieli o tym, jak powstają ich filmy, a Rafał Jarząbek wspominał, ile razy  i po co musiał w życiu zaśpiewać hit z filmu "Miś" - "Łubu dubu". Jak z rękawa rzucali też "sucharami".

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Gość: Tomek Fedoruk i Rafał Jarząbek (vlogerzy, autorzy kanału "Z dobrym słowem")

Data emisji: 21.05.2015

Godzina emisji: 10.00

kd/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Co się tutaj wyprawia? Czyli jak zarobić na vlogu

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2015 18:00
Bartek Usa to vloger o specyficznym poczuciu humoru. Pytaniem "co się tutaj robi? " wprawia ludzi w zakłopotanie, czasem wywołuje u nich złość, rzadziej śmiech.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Youtuberzy popularniejsi niż gwiazdy seriali?

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2015 15:00
Jeszcze do niedawna funkcjonowali tylko w internecie. Teraz są zapraszani do radia i telewizji, doczekali się także czasopisma, które pisze o ich filmikach i życiu prywatnym.
rozwiń zwiń