Nowa Ania Dąbrowska. Będzie reggae zamiast melancholii?

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2015 15:50
Po trzech latach przerwy Ania Dąbrowska powraca z nowym materiałem. - Singlowa "Nieprawda" już budzi kontrowersje, a jej premiera dopiero 6 listopada - mówi artystka.
Audio
  • Ania Dąbrowska o nowej płycie, hip-hopie, jamajskich brzmieniach i śpiewaniu coverów Michaela Jacksona (Stacja Kultura/Czwórka)
Ania Dąbrowska w Czwórkowym studiu
Ania Dąbrowska w Czwórkowym studiuFoto: Bartosz Bajerski

Piosenka odbiega od tego, do czego Ania Dąbrowska przyzwyczaiła swoich fanów. - "Nieprawda" utrzymana jest w reggae'owym klimacie i jak na mnie jest dość optymistyczna, a mniej melancholijna - opowiada.

Na cały album będziemy jednak musieli jeszcze poczekać. - Chciałabym, żeby płyta ukazała się w lutym. Tego terminu mocno się trzymam - zapewnia gość Czwórki.

Ania Dąbrowska opowiada też, z którym reprezentantem sceny hip-hopowej połączyła siły w studiu nagraniowym i zdradza, jakie niespodzianki przygotowała na koncert, który odbędzie się 6 listopada 2015 roku w Och-Teatrze w Warszawie.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Gość: Ania Dąbrowska (wokalistka, autorka piosenek)

Data emisji: 22.10.2015

Godzina emisji: 10.15

kul/kd

Czytaj także

Olga Boczar - wszechstronna artystka młodego pokolenia

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2015 13:50
Śpiewa, gra na flecie, pisze teksty i komponuje, a niedawno wydała debiutancki album "Little inspirations". Gościem Czwórki była Olga Boczar.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Płyta "Traveler" duetu Rysy odkryciem tej jesieni?

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2015 14:30
Duet Rysy właśnie wydał debiutancką płytę "Traveler", która już podbiła serca fanów dobrej elektroniki. Artyści przyznają, że sami są zdziwieni swoim sukcesem.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Łagodna pianka i płyta "Prawie science-fiction"

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2015 09:30
Zespół właśnie wydał płytę pt. "Prawie science-fiction". W swoich utworach muzycy starają się uchwycić codzienność i dostrzec piękno w zwyczajnych wydarzeniach.
rozwiń zwiń