Jak Natalia Rybicka ekspresem trafiła do "Excentryków"

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2016 15:03
Natalia Rybicka wcale nie miała grać w tym filmie. Pech Joanny Kulig sprawił, że rola Modesty w ostatniej chwili przypadła właśnie jej.
Audio
  • Natalia Rybicka, aktorka opowiada o swojej roli w filmie "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy" (Stacja Kultura/Czwórka)
Natalia Rybicka w filmie Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy
Natalia Rybicka w filmie "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy"Foto: mat.prasowe

"Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy" to najnowszy film Janusza Majewskiego. Dla Natalii Rybickiej okazał się spełnieniem dziecięcych marzeń, swego rodzaju kontynuacją występu w musicalu o Piotrusiu Panie.

- Nie jestem aktorką śpiewającą, choć na swoim koncie mam występ w musicalu - mówi gość Kasi Dydo. - Bałam się śpiewać - zdradza Natalia Rybicka i opowiada jak zarażała się miłością do jazzu, by poczuć jego klimat i oddać go aktorsko podczas zdjęć do filmu.

Aktorka przyznaje, że ma dużo szczęścia w swoim zawodzie, opowiada o swojej naturze i zdradza dlaczego zdjęcia z jej udziałem do "Excentyków" zaczynała od scen łóżkowych.

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Gość: Natalia Rybicka (aktorka)

Data emisji: 19.01.2016

Godzina emisji: 10.00

pj

Zobacz więcej na temat: Czwórka FILM Natalia Rybicka
Czytaj także

Jan Jakub Kolski i jego "Serce, serduszko"

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2014 15:47
W czwartkowej "Stacji Kultura" zaprosimy was na najnowszą produkcję filmową Jana Jakuba Kolskiego pt. "Serce, serduszko".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zobacz filmy, które kandydują do polskich nagród Orły

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2016 14:30
- To był świetny rok dla polskiego kina. Filmów, które kandydują tym razem do Polskich Nagród Filmowych Orły jest aż 53 - mówi Iza Wójcik z Polskiej Akademii Filmowej.
rozwiń zwiń