Jak uwodzi Czesław Mozil? Odpowiedź w kinie!

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2016 15:32
- To opowieść o moim upadku. Zerwałem z dziewczyną, nic mi nie idzie artystycznie, więc przyjmuję zaproszenie od byłych stoczniowców i pomagam im rozkręcić... szkołę uwodzenia - mówi Czesław Mozil o roli w filmie "Szkoła uwodzenia Czesława M."
Audio
  • Czesław Mozil o aktorskich planach i roli głównej w filmie "Szkoła uwodzenia Czesława M." (Stacja Kultura/Czwórka)
Czy Czesław Mozil potrafi uwodzić? Przekonamy się w kinach 21 października
Czy Czesław Mozil potrafi uwodzić? Przekonamy się w kinach 21 październikaFoto: PAP/Marek Gorczyński

Muzyk przyznaje, że nie wahał się nad przyjęciem roli głównej w filmie fabularnym. - Mam dziwne parcie na szkło, od małego chciałem występować w jasełkach. Dlatego cieszę się, że dostałem taką mozliwość, z którą postanowiłem się zmierzyć - wyjaśnia muzyk. 

Film promuje utwór, który Czesław Mozil nagrał z Arturem Andrusem. - Marzyłem o takim duecie. Najpierw poprosiłem pana Artura o tekst, potem zaprosiłem do studia. Mam nadzieję, że wyszedł z tego fajny kawałek, który daje do myślenia - dodaje artysta.

W audycji rozmawiamy także z aktorką Agatą Pruchniewską, która opowiada, w jakich okolicznościach zakochała się w Czesławie M.

***

Tytuł audycji: "Stacja Kultura"

Prowadzi: Karol Pawłowicki

Materiał przygotowała: Dominika Klimek

Data emisji: 7.09.2016

Godzina emisji: 10.25

kul/kd

Czytaj także

"Amy". Zagubiona twarz Amy Winehouse

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2015 07:00
- Film "Amy" pokazuje, że mieliśmy do czynienia z fajną, utalentowaną dziewczyną, która została zjedzona przez otaczającą ją rzeczywistość - mówi dziennikarka i pisarka Małgorzata Halber.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mroczna strona internetu w technothrillerze "Nerve"

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2016 15:52
W księgarniach pojawiła się właśnie nowa książka Jeanne Ryan, w której tajemne siły technologii manipulują bohaterami. Jednocześnie w kinach możemy obejrzeć, oparty na prozie autorki, film o tym samym tytule.
rozwiń zwiń