X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Płyń. Roma Gąsiorowska o "pięknym" eksperymencie

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2017 12:00
- Piotr Rogucki działa na wielu płaszczyznach. Jest muzykiem, aktorem, autorem tekstów. Oczywistym było dla mnie, że pierwszą dużą produkcję zrobię z kimś, kto o sztuce myśli podobnie jak ja - mówi Roma Gąsiorowska.
Audio
  • Roma Gąsiorowska o eksperymentach artystycznych W-Arte, Agacie Kuleszy jako autorce wideoinstalacji i współpracy z Piotrem Roguckim (Stacja Kultura/Czwórka)
Roma Gąsiorowska
Roma Gąsiorowska Foto: PAP/StrefaGwiazd/Marcin Kmieciński

Roma Gąsiorowska Pomysł, żeby łączyć różne dziedziny sztuki w ramach eksperymentalnych przedsięwzięć leży u podstaw projektu W-Arte. Ten pomysł zakiełkował w mojej głowie dawno temu i teraz konsekwentnie go realizuje. M.in. w spektaklu "Płyń"

Widowisko "Płyń" powstało na podstawie tekstu i muzyki z albumu "J.P. Śliwa" Piotra Roguckiego. To pierwsza produkcja W-arte! Open Art Space - artystyczno-edukacyjnego projektu Romy Gąsiorowskiej, która jest także jednym z reżyserów spektaklu. - Zaproszeni do tego przedsięwzięcia artyści - m.in. Agata Kulesza i Tomasz Schuchardt - są nie tylko aktorami, ale też współtwórcami "Płyń". Co więcej, nad swoimi rolami pracowali nie tylko w trakcie prób, ale przede wszystkim na warsztatach - opowiada gość Czwórki.

Spektakl oglądać będzie można w warszawskim klubie Stodoła w dniach 26 i 27 lutego 2017 roku. Ale nie jest to jedyna inicjatywa W-Arte. W audycji Roma Gąsiorowska opowiada o kolejnych projektach i nowych miejscach, w których będą one realizowane.

***

Tytuł audycji: "Stacja Kultura"

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Gość: Roma Gąsiorowska (aktorka, reżyserka widowiska "Płyń")

Data emisji: 19.01.2017

Godzina emisji: 10.15

kul/jsz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Czego nie widać" - aktorstwo w krzywym zwierciadle

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2016 17:32
Sztuka "Czego nie widać", którą aktualnie oglądać można w stołecznym Teatrze Kwadrat nazywana jest "najzabawniejszą farsą jaka kiedykolwiek została napisana". Czwórka zajrzała na próbę tego przedstawienia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Deadline". Opowieść o przeżywaniu śmierci

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2016 14:00
- Bohater sztuki w różnych czasach przeżywa swoją śmierć. W pierwszej części akcja dzieje się dziś, w drugiej i w trzeciej części w odległej przyszłości - opowiada reżyser Piotr Borowski.
rozwiń zwiń