Kamil Bednarek: mamy bardzo fajną paczkę, do takiej relacji trzeba dojść

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2018 12:20
Kamil Bednarek ze swoją muzyczną ekipą spędza więcej czasu niż z rodziną. - Cały czas jest wesoło, każdy się szanuje, klimat jest spoko - o takie relacje trzeba dbać - mówi artysta w rozmowie z Damianem Sikorskim. 
Audio
  • Kamil Bednarek opowiada o swoich letnich trasach koncertowych (Stacja Kultura/Czwórka)
Kamil Bednarek i Damian Sikorski
Kamil Bednarek i Damian SikorskiFoto: Michał Piwowarek/Czwórka

1400 zagranych koncertów - tyle widnieje na koncie Kamila Bednarka. W zeszłym roku 120 tysięcy przejechanych kilometrów. Mimo tych wyników muzyk twierdzi, że są jeszcze miejsca w Polsce, w których ich nie było.  

Czytaj także:
skubas 1200.jpg
Skubas: przed koncertami potrzebuję wyciszenia

- Teraz jest mnóstwo imprez masowych, dni miast. Można pokazać się szerszej publiczności, choć ja wtedy tęsknię bardzo za koncertami w klubach, bo one są klimatyczne, przychodzą ludzie, którzy chcą cię posłuchać, kupują twoje płyty, znają twoje piosenki - mówi Kamil Bednarek. - Plenery dla nas są wyzwaniem. Choć nowy słuchacz dostaje dawkę muzyki i energii na żywo - dodaje. 

Muzyczna ekipa Bednarka podróżuje na dwa busy. Gość Czwórki narzeka trochę na brak dobrego jedzenia w trasie. I choć nie ma szczególnych zapotrzebowań, to docenia, gdy organizatorzy imprezy szczególnie zadbają o niego i ekipę. - Wtedy cieszysz się, że ktoś aż tak o tobie pomyślał - wyjaśnia. 

Czy podczas tak napiętego harmonogramu koncertowego Kamil Bednarek ma szanse na kąpiel w jeziorze, czy zwiedzanie? Jakie są jego plany na najbliższy czas? Kiedy pojedzie na wakacje? O tym w rozmowie z Damianem Sikorskim. 

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Materiał przygotowałDamian Sikorski

Data emisji: 03.08.2018

Godzina emisji: 10.40

pj/ac

Czytaj także

Barbara Wrońska: od komfortu w garderobie wolę ten na scenie

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2018 17:20
- To chyba będą pracowite wakacje, o czym świadczy rozpiska, którą otrzymałam od menadżerki. Wynika z niej, że na Męskim Graniu na chwilę stanę się Kazikiem i bedę też śpiewać piosenki na Jarmarku Dominikańskim - opowiada Barbara Wrońska.   
rozwiń zwiń
Czytaj także

Marysia Starosta: "Ślubu nie będzie" to płyta jak pamiętnik

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2018 14:55
Po 10 latach Marysia Starosta wydaje drugą solową płytę. - "Ślubu nie będzie" to pierwszy album, który traktuję poważnie i zastanawiam się, jak zostanie przyjęty - mówi artystka.   
rozwiń zwiń