Baranovski: "Czułe miejsce" opowiada o moim sacrum

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2019 19:20
"Czułe miejsce" to kolejna po utworach takich jak "Dym", "Luźno" i "Zbiór" zapowiedź debiutanckiej płyty Baranovskiego. Kiedy premiera krążka?
Audio
  • Baranovski o debiutanckiej płycie, lekcjach, które dają mu słuchacze i nowym singlu "Czułe miejsce" (Stacja Kultura/Czwórka)
Baranovski w studiu Czwórki
Baranovski w studiu CzwórkiFoto: Czwórka/Martyna Ogonek

Koncerty zmieniają mnie jako artystę. Z publicznością czuję się najlepiej Baranovski

- Album ukaże się najprawdopodobniej pod koniec października - zapowiada Wojtek Baranowski. - Do zamknięcia tego procesu brakowało mi jednej piosenki. tej "kropki nad i". Kiedyś myślałem, że to będzie "Czułe miejsce". Teraz jest już nowa, najbardziej aktualna kompozycja, która na dniach zakończy dojrzewanie i będzie w stanie spiąć cały materiał - wyjaśnia muzyk.


Czytaj także
michał wasilewski 1200.jpg
Michał Wasilewski: jako Atari Wu stawiam artystów pod ścianą

Przy swoim debiutanckim krążku Baranovski pracuje z wieloma znaczącymi nazwiskami polskiej seny muzycznej. Jest wśród nich kompozytor i producent Atari Wu - czyli 1/2 duetu XXANAXX, ale nie ma... innych wokalistów. Dlaczego artysta nie chciał zaśpiewać w duecie, co pociąga go w hip-hopie i w jakich okolicznościach powstawał teledysk do "Czułego miejsca"  - o tym m.in. w rozmowie z Damianem Sikorskim.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Data emisji: 21.08.2019

Godzina emisji: 10.37

kul

 

Czytaj także

Horses on the wall: piszemy po polsku, bo chcemy trafić do ludzi

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2018 18:06
- Najwięcej radości daje nam granie dla ludzi. Kiedy widzimy, jak bawią się pod sceną, to chcemy tworzyć dla nich więcej i dotrzeć do jak największej grupy odbiorców - mówili muzycy Horses on the wall.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Polecamy książki i seriale. Do których warto zajrzeć?

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2019 12:21
W programie zagoszczą m.in. Łukasz Muszyński i Kinga Michalska. Będziemy polecać seriale, które warto obejrzeć i książki, po które trzeba sięgnąć. 
rozwiń zwiń