GrubSon rusza w sentymentalną trasę koncertową

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2019 10:00
"Sentymentalnie Tour" to wydarzenie przedstawiające utwory GrubSona w wyjątkowej oprawie muzycznej. Jak się słucha tego muzyka w sali pełnej krzesełek?
Audio
  • GrubSon opowiada o swojej trasie "Sentymentalnie Tour" (Stacja Kultura/Czwórka)
GrubSon i Jarecki z ekipą na scenie Czwórki
GrubSon i Jarecki z ekipą na scenie CzwórkiFoto: Adrian Zając

W tym roku mija 15 lat działalności artystycznej GrubSona, 10 od daty wydania debiutanckiego albumu "O.R.S". Z tej okazji artysta zabiera swoich fanów w wyjątkową podróż - "Sentymentalnie Tour". - Mam nadzieję, że przyjdą fani, którzy są ze mną te 15 lat, ale i ci, którzy poznali mnie niedawno - mówi GrubSon w rozmowie z Damianem Sikorskim. - A może przyjdą też tacy, którzy dopiero usłyszeli, że warto iść na koncert GrubSona. Też miejsca, w których będziemy grać są specyficzne, bo są to i filharmonie, i miejsca z miejscami siedzącymi - dodaje. 

"Sentymentalnie Tour" to 14 koncertów w różnych miastach Polski, najbardziej wyjątkowy ma być ten w Rybniku, rodzinnym mieście artysty. Na scenie wraz z GrubSonem zobaczymy kilkanaście osób. Będzie kwartet smyczkowy, sekcja dęta, chórki, perkusjonalia. Czy ten skład to dream team GrubSona? Jakie utwory usłyszymy? Kiedy też doczekamy się kolejnego wydawnictwa artysty? O tym m.in. w nagraniu z audycji. 

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Materiał: Damian Sikorski

Data emisji: 23.09.2019

Godzina emisji: 10.39

pj/kd

Czytaj także

Piotr Cyrwus interpretuje hip-hopową klasykę

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2016 16:00
Popularność przyniosła mu rola w serialu, uznanie - kreacje stworzone na deskach teatru. Czy teraz Piotr Cyrwus podbije serca fanów hip-hopu?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Włodi: Na UTDF wszystko przygotowane jest osobliwie

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2019 13:06
Włodi na Up To Date Festival zagra już trzeci raz. Podkreśla, że to impreza przygotowana ze smakiem i bardzo lubi na niej grać. 
rozwiń zwiń