Songwriting Camp ZAiKS. "Kolonie" dla przyszłych gwiazd muzyki

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2020 16:10
Julia Marcel, Natalia Przybysz, Grubson i Bass Astral to artyści, którzy wezmą udział w tegorocznej odsłonie Songwriting Camp ZAiKS - jedynej w Europie imprezie dedykowanej twórcom: kompozytorom, autorom tekstów, instrumentalistom, wokalistom i producentom muzycznym.
Audio
  • Songwriting Camp 2020 - poznaj szczegóły tegorocznej odsłony (Stacja Kultura/Czwórka)
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: Rawpixel.com/Shutterstock.com

Songwriting Camp daje doświadczenie i możliwość poznania innych ludzi. I to jest moim zdaniem największa wartość tego wyjazdu Dominika Barabas

- Zwiększyliśmy liczbę studiów nagrań i jesteśmy w tym roku w stanie przyjąć 18 uczestników - zapowiada Dominika Barabas. - Na naszych gości czekają także panele dyskusyjne o branży muzycznej, prezentacje nowości technologicznych z zakresu sprzętu nagraniowego oraz plelekcje na temat prawa autorskiego. 

Przez cały tydzień, zakwalifikowani z nadesłanych zgłoszeń uczestnicy mają możliwość tworzenia i rejestrowania utworów słowno-muzycznych, wespół z zaproszonymi gwiazdami i producentami. - Lista gości lśni od gwiazd i jest różnorodna, na czym osobiście mi zależało. Na Campie nie ograniczamy się do jednego gatunku, na świat dźwięków patrzymy szeroko - zapewnia rozmówczyni Damiana Sikorskiego. 

Czytaj także
daniel walczak 1200.jpg
Producent muzyczny. "Człowiek, który stawia kropkę"

W studiach nagraniowych będą się odbywać czterogodzinne sesje twórczo-nagraniowe. - W takim studiu będzie producent, który zrealizuje najdziksze fantazje twórców, trójka uczestników oraz zaproszona gwiazda - opowiada organizatorka imprezy. - W takim gronie muszą skomponować muzykę, napisać tekst, nagrać i wstępnie podprodukować utwór. W ten sposób dziennie powstanie 12 utworów - dodaje.

Songwriting Camp odbędzie się w dniach 11-18 października 2020 roku w Zakopanem. 

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Materiał przygotował: Damian Sikorski

Gość: Dominika Barabas (organizatorka wydarzenia)

Data emisji: 03.06.2020

Godzina emisji: 10.30

kul

Czytaj także

Odet: przerażała mnie wizja bycia muzykiem klasycznym

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2018 14:00
- Przed każdym koncertem klasycznym mówiłam sobie: po co ci to było. O wiele lepiej czuję się wykonując muzykę rozrywkową. Skala pozytywnego podniecenia jest nieporównywalna - mówiła w Czwórce wokalistka Aleksandra Dąbrowska, znan też jako Odet.
rozwiń zwiń

Czytaj także

kidei. Muzyka, która płynie z prostych przyjemności

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2020 17:00
Współtworzyli Clock Machine i Loko Die, koncertują z Bass Astral x Igo. - W kidei robimy luźne bity i świetnie się bawimy - mówią Jakub Wojtas, Konrad Nikla i Piotr Wykurz.
rozwiń zwiń