Weronika Rosati: Miałam lekcje z pokera

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2012 13:00
Piękna aktorka opowiedziała w Czwórce o swoich przygotowaniach do roli w amerykańskim serialu "Luck", w którym zagrała m.in. u boku Dustina Hoffmana i Nicka Nolte.
Audio

Akcja nowego serialu wyprodukowanego przez HBO, związana jest z wyścigami konnymi i przedstawia środowisko dżokejów i graczy obstawiających gonitwy. W światku ludzi opętanych hazardem, będziemy mieli okazję podziwiać piękną Weronikę Rosati, która w produkcji wcieliła się w rolę krupierki Naomi.

- Miałam lekcje w kasynie z pokera i rozdawania kart. Spędzałam tam po parę godzin dziennie, ale widziałam ludzi, którzy praktycznie z niego nie wychodzili. To była dla mnie nauka żeby trzymać się jak najdalej od takich miejsc – mówiła w rozmowie z reporterką Czwórki Olgą Mickiewicz Weronika Rosati.

Aktorka zdradziła, iż rolę w amerykańskim serialu pośrednio dostała dzięki filmowi "Pitbull", ale też znakomitej znajomości języka angielskiego.

- Mam lekki akcent, ale agent i tak mnie wysyła na castingi na role Amerykanek. Aczkolwiek w przypadku tej roli reżyserzy stwierdzili, że trochę za bardzo amerykańsko brzmię i woleli, żeby dziewczyna, którą gram mówiła, jakby była z Europy.

Więcej na temat drogi Weroniki Rosati do serialu "Luck" w dźwięku w boksie "Posłuchaj".

Ten serial już jest na płytach DVD.

bch

Czytaj także

Rosati vs Żuławski. Procesu ciąg dalszy

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2010 09:00
Sąd Okręgowy w Warszawie zdecyduje czy badać sprawę pozwu, jaki wytoczyła aktorka Weronika Rosati znanemu reżyserowi Andrzejowi Żuławskiemu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rosati w obsadzie serialu z Hoffmanem i Nolte

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2011 17:52
Nowa produkcja HBO pt. "Luck" to opowieść o świecie wyścigów konnych i ludziach żyjących z hazardu. W Polsce serial będzie można oglądać od 30 stycznia.
rozwiń zwiń