"Kebab i Horoskop" - tak było na planie filmowym

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2015 14:11
Czwórka odwiedziła twórców filmu "Kebab i Horoskop" w reżyserii Grzegorza Jaroszuka. Zapraszamy na relację z planu zdjęciowego
Kadr z filmu Kebab i Horoskop. W rolach głównych występują m.in. Bartłomiej Topa i Andrzej Zieliński.
Kadr z filmu "Kebab i Horoskop". W rolach głównych występują m.in. Bartłomiej Topa i Andrzej Zieliński.Foto: mat. dystrybutora/Jacek Drygała

Film opowiada historię pracowników bankrutującego sklepu z dywanami. To polska produkcja, przesiąknięta... czeskim humorem. Niezwykłe zbiegi okoliczności i nieprzewidywalni bohaterowie udowadniają, że życie potrafi być równie skomplikowane, jak wzór na perskim dywanie. A co działo się na planie filmowym? O tym w środowej "Stacji Kultura".

Gościem audycji będzie także Sławomir Narloch, dyrektor naczelny Teatru Pijana Sypialnia, który opowie o premierze widowiska muzycznego "Łojdyrdy", która już 15 lutego.

***

Na "Stację Kultura" zapraszamy w poniedziałek (09.02.) w godz. 10.00-11.00. Audycję poprowadzi Katarzyna Dydo.

(kd)

 

 

Czytaj także

"Sin City" po polsku. Kotyński jak Miller

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2014 15:40
Przemek Kotyński, artysta i grafik postanowił zadebiutować w kinie ekranizacją kryminału Marcina Wrońskiego. - "Ta cholerna niedziela" zaczęła się od długiego spaceru po Lublinie - wspomina reżyser.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Piotr Konwerski Russ: dobry zwiastun to kino w pigułce

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2014 14:00
W zalewie premier filmowych często decyzja o tym, na którą z nich się zdecydujemy, jest kwestią impulsu. Najłatwiej ją podjąć po obejrzeniu intrygującego trailera.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Ziarno prawdy" obudziło chłopca w Więckiewiczu

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2015 13:00
Thriller "Ziarno prawdy" w reżyserii Borysa Lankosza już 30 stycznia trafi do kin. Film oparty o bestsellerową powieść Zygmunta Miłoszewskiego wyróżnia się iście amerykańskim rozmachem.
rozwiń zwiń