Jestem szczęśliwa - Wrona po premierze płyty

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2021 14:00
- W życiu nie byłam tak zestresowana. Miałam obawy jak płyta zostanie przyjęta, ale wszystko poszło super i koncert premierowy był udany - opowiada Wrona. - Ciągle dostaję wiadomości, że materiał się podobał. Super było zobaczyć swoją płytę na półce w sklepie muzycznym. Jest to uczucie nie do opisania, bo to jak trzymać swoje muzyczne dziecko.
Wrona w Czwórce
Wrona w CzwórceFoto: Bartosz Bajerski

wrona poprawiona 1200.JPG
Wrona debiutuje. Już jest "Sen o smaku lukrecji"

Za nami premiera albumu Wrony "Sen o smaku lukrecji" oraz występ artystki na scenie Czwórki. Laureatka piątej edycji konkursu "Wydaj Płytę z Będzie Głośno!", Weronika "Wrona" Jasiówka opowiada jak się czuje chwilę po debiucie i jakie ma plany na przyszłość.

Posłuchaj
21:55 Czwórka/Stacja Kultura wrona_ sikorski wywiad 08.11.2021.mp3 Wrona i Damian Sikorski dzielą się wrażeniami po premierze płyty "Sen o smaku lukrecji" (Stacja Kultura/Czwórka)

- Za mną ciężki weekend, bo schodziły ze mnie całe piątkowe napięcie - mówi Wrona. - Byłam w takich emocjach, że mój mózg na bieżąco nie przetwarzał całej sytuacji i dopiero teraz układam to, co się wydarzyło.

Sprawdź:

Jak przyznaje pomysłodawca konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno!" Damian Sikorski, również jemu udzielały się emocje, a z płytą Wrony się nie rozstaje. - Jestem od piątku pod telefonem i cały czas dostaję informacje po koncercie Wrony - mówi w audycji. - Odebrałem mnóstwo telefonów od znajomych muzyków i ludzi z branży. Krążek został bardzo dobrze przyjęty. Zadzwonił m.in. Czesław Mozil, który zdradził, że obserwuje Wronę i bardzo mu się podoba jej pomysł na siebie i jej muzyka. Ludziom też podobał się płyta, również od strony graficznej. Pozytywnych opinii było bardzo dużo, co mnie bardzo cieszy.

wrona koncert bartosz bajerski 1200.jpg
"Sen o smaku lukrecji". Wrona w Czwórce [ZOBACZ WIDEO]

Sprawdź:

Jak podkreśla Wrona, w przyszłości jest otwarta na różnego rodzaju kolaboracje i współpracę z innymi artystami. - Dużo czasu poświęcam muzyce. Chcę tą drogą iść i eksperymentować - mówi. - Przez swoje muzyczne doświadczenie nie jestem debiutantką, ale tak się czuję - jak totalny "świeżak". Teraz pojawiła się moja debiutancka płyta "O smaku lukrecji", więc tak trochę jest. Udział w konkursie "Wydaj płytę z Będzie Głośno!" był próbą zrealizowania moich marzeń, i wszechświat mi pięknie odpowiedział.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez WRONA (@wronaofficial)

Źr. Instagram Wronaofficial

Dzięki audycji "Będzie Głośno!" i konkursowi wypłynęło wielu artystów, m.in. Mery sPolsky, Bass Astral x Igo, czy Marta Zalewska. - Mam nadzieję, że z Wroną będzie podobnie. Życzę jej, żeby odniosła sukces - mówi Damian Sikorski. - Wrona jest kompletna jako artystka. To jest niesamowite, że ta dziewczyna ma tak poukładane w głowie. Nie tylko muzykę, ale jak ma wyglądać jej płyta, jaki ma być wizerunek towarzyszący tej muzyce. To wszystko jest spójne. Wrona jest bardzo świadomą artystką i to jest jej czas. Myślę, że wysoko poleci, zrobi mnóstwo dobrej muzy i niejednym nas zaskoczy.


WRONA - DOUBLE TAP / Czwórka


O twórczości Wrony też wypowiedzieli się licealiści LO im. Juliusza Słowackiego w Warszawie, którzy uczestniczyli w warsztatach "Czwórka uczy radia". Jednym z zadań było zrecenzowanie singla Wrony "Double Tap".


Posłuchaj
04:53 Czwórka/Stacja Kultura - licealiści o Wronie 8.11.2021.mp3 Licealiści o Wronie - relacja z warsztatów dziennikarskich w LO im. Juliusza Słowackiego w Warszawie (Stacja Kultura/Czwórka)

- Myślę, że jako debiut jest to bardzo odważny wykon. Od strony muzycznej bardzo podobał mi się bit, a w "Double Tap" widać pomysł, wizję i charyzmę. Podoba mi się też wizerunek Wrony - mówi jedna z licealistek. - Jestem zaskoczona, że zrobiła płytę sama, bo widać ogrom pracy i że ma pomysł na siebie. 


***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Goście: Weronika "Wrona" Jasiówka, Damian Sikorski 

Data emisji: 08.11.2021

Godzina emisji: 11.14

aw/kd

Czytaj także

"Teraz Ja!!!". Poznajcie Wronę - artystkę, która wygrała konkurs " Wydaj płytę z Będzie Głośno!"

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2021 09:00
- Do tej pory jestem oszołomiona i ogromnie się cieszę, że płyta, którą stworzyłam w moim pokoju w trakcie kwarantanny, niedługo będzie mogła ujrzeć światło dzienne - mówi w Czwórce Wrona. Jej solowa kariera rozpoczęła się na początku 2018 roku i doprowadziła do wygranej w 5.odsłonie Czwórkowego konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno!". 
rozwiń zwiń