Przystanek Woodstock: w Czwórce relacje na żywo!

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2012 08:00
Choć elektronika nigdy nie dominowała na Przystanku Woodstock to z roku na rok przybywa artystów reprezentujacych "syntetyczne" brzmienia. Zagrali już m.in. The Qemists i Gooral. Czego jeszcze możemy się spodziewać?
Audio

 - Pierwszy dzień koncertów już za nami - donosi z Kostrzyna Kamil Jasieński. - Niestety, dzisiaj pogoda się popsuła, od rana pada deszcz, ale liczymy, że wieczorem trochę się przejaśni.

Reporter "Czwórki" sprawdził, którzy artyści podbili serca Woodstookowiczów podczas pierwszego dnia i porozmawiał z członkami zespołu Gooral m. in. o tym, jak czują się przed debiutanckim występem na festiwalowej scenie.

 - Na poczatku trochę się denerwowałem, bo elektronika to nie jest dominujący nurt na tym festiwalu - przyznaje lider Goorala. - Ale zagramy najlepiej jak potrafimy i damy z siebie wszystko.

Muzycy zdradzili, że w trakcie wieczornefgo koncertu zagrają kilka starych numerów, ale w nowych wersjach. Opowedzieli także o nowym singlu i teledysku. Więcej szczegów znajdziesz w dźwiękowej pocztówce przygotowanej przez Kamila Jasieńskiego.

Obok Goorala zagrali jeszcze: Bethel, Machine Head, Leniviec, The Analogs, oraz Natalia Przybysz. W sobotę na scenie pojawią się m. in. Dubioza Kolektiv, Elektryczne gitary, The Darkness i uwielbiany przez polską publikę Sabaton. W finale zagra My Riot, a zdaniem naszego wysłannika, plotka głosi, że na scenie pojawić się ma gościnnie Peja

 

kul

Czytaj także

Wiemy kto zagra na Folkowej Scenie Przystanku Woodstock!

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2012 16:15
Jak co czwartek w swoim studiu gościliśmy Jerzego Owsiaka, który zdradził kolejne gwiazdy Festiwalu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Woodstock 2012 - zobacz oficjalne zaproszenie

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2012 15:43
Damian Marley, Machine Head, Sabaton, My Riot i Elektryczne Gitary – to tylko niektóre z gwiazd tegorocznej edycji festiwalu Przystanek Woodstock.
rozwiń zwiń