Wszystkie tajemnice piłki nożnej

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2014 11:45
Prowadzący "Poranek OnLine", podobnie jak większość obserwatorów mundialu, nie ukrywali mocnego zdziwienia wynikiem meczu Niemcy-Brazylia. Temat piłki nożnej zdominował audycję, której motto mogłoby brzmieć - wszystko o futbolu, czego nie wiecie i boicie się zapytać.
Audio
  • Psycholog Marcin Kochanowski wyjaśnia rolę motywacji w sporcie zawodowym (Czwórka/Poranek OnLine)
  • Sonda - ulubione piosenki piłkarskie słuchaczy (Czwórka/Poranek OnLine)
  • Jak wygląda letnia przerwa w życiu piłkarzy? (Czwórka/Poranek OnLine)
  • Szef kuchni polskiej reprezentacji Tomasz Leśniak opowiada o posiłkach sportowców (Czwórka/Poranek OnLine)
  • Wróżka Victoria przepowiada wynik meczu Argentyna-Holandia (Czwórka/Poranek OnLine)
Wszystkie tajemnice piłki nożnej
Foto: Glow Images/East News

Dyrektor Hotelu Sheraton w Krakowie i szef kuchni polskiej reprezentacji Tomasz Leśniak opowiedział, jak w przypadku piłkarzy wyglądają posiłki. - Oczywiście najważniejsze jest śniadanie, bo ono dostarcza nam energię na cały dzień. Szczególnie polecam różnego rodzaju owsianki - doradził słuchaczom "Poranka OnLine".
Z materiału Kasi Węsierskiej dowiedzieliśmy się, jak wyglądają wakacje piłkarzy i czym różnią się one w przypadku sezonu okraszonego dużą letnią imprezą, pokroju mundialu lub mistrzostw Europy, a okresem, gdy wydarzenia tak dużej rangi nie ma.
Nie zabrakło sondy, w której słuchacze Czwórki wymienili przeboje piłkarskie, które szczególnie lubią i których najczęściej słuchają.
ZOBACZ TEŻ: "Futbol, futbol, przeżyjmy to jeszcze raz"

- Karty pokazują mi bardzo wyraźnie, że zwycięstwo leży po stronie Argentyny - wyjawiła wróżka Victoria z Warszawy, którą Michał Migała i Mariusz Infulecki poprosili o wytypowanie zwycięzcy dzisiejszego meczu półfinałowego.
Psycholog sportowy Marcin Kochanowski wyjaśnił zaś niezwykle precyzyjnie, jak wiele w sporcie zależy od naszego nastawienia. Rola ekspertów w tej dziedzinie rośnie z roku na rok. Wiele gwiazd przeróżnych dyscyplin decyduje się na wsparcie psychologów, a w Polsce jednym z pierwszych, którzy wybrali takie rozwiązanie, był Adam Małysz.
Zapraszamy do wysłuchania materiałów z "Poranka OnLine".
ac, bk

Czytaj także

Przez żonglerkę do serca

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2014 10:00
- Żonglowanie pozwala wyróżniać się w tłumie. Można też zaimponować dziewczynie czymś nieszablonowym - mówi w Czwórce Bartek, który rozwija od jakiegoś czasu nietypowe hobby.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Miłosz Brzeziński: wspólne oglądanie mundialu dobrze nam robi [wideo]

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2014 12:00
Pierwszy tydzień piłkarskich mistrzostw świata w Brazylii dobiega końca. O piłce mówi się wszędzie. - Ludzie lubią mieć poczucie wspólnego uczestniczenia w czymś, przeżywania razem emocji, dlatego takie imprezy korzystnie na nas wpływają - ocenił w Czwórce trener personalny Miłosz Brzeziński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dziennikarz sportowy to niespełniony sportowiec

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2014 15:00
- Ludzie zajmujący się dziennikarstwem sportowym to bardzo często osoby, którym nie udało się zrobić kariery sportowej i swoją pracę traktują jak jej substytut - przyznał Łukasz Adamczyk, redaktor sportowy Czwórki. O kulisach pracy sprawozdawcy sportowego porozmawialiśmy z okazji Światowego Dnia Dziennikarza Sportowego.
rozwiń zwiń