Rowerzyści i kierowcy na wojennej ścieżce

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2014 13:00
W sporze o to do kogo należy droga udział biorą kierowcy samochodów osobowych, ciężarówek, motocykliści, rowerzyści i piesi. My na ten problem spojrzymy z perspektywy dwóch i czterech kółek.
Rowerzyści i kierowcy na wojennej ścieżce
Foto: Glow Images/East News

Przyjrzymy się obowiązujacym przepisom drogowym. Zastanowimy się jak usprawnić komunikację między "wrogimi" obozami. Porozmawiamy z rowerzystami i z tymi, którzy nie wyobrażają sobie życia bez samochodu.

Będzie o najbardziej irytujących cechach użytkowników dróg i o różnichach między mężyczną a kobietą - za kierownicą lub na siodełku.

A wszystko to opatrzone odautorskim komentarzem naszego wyjątkowego duetu Migała & Infulecki - gospodarzy "Poranka OnLine". Na program zapraszamy we środę, 23 lipca, od godziny 6.00.

(kul)

Czytaj także

Na rower nigdy nie jest za późno

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2013 12:30
Podobno na naukę jazdy na rowerze nigdy nie jest za późno, bo wystarczy, że raz ruszysz z miejsca i już nigdy nie zapomnisz tej umiejętności.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pirat rowerowy czyli bezpieczna wiosna na dwóch kółkach

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2014 07:40
Tylko 4% rowerzystów czuje się zdecydowanie bezpiecznie podróżując po Polsce. Jeszcze większy odsetek Polaków wyczuwa zagrożenie ze strony rowerzystów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rowerzyści, kierowcy i rolkarze muszą nauczyć się żyć ze sobą w zgodzie

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2014 16:00
Konflikt pomiędzy użytkownikami aut, cyklistami oraz rolkarzami przybiera na sile. Jedni non stop atakują drugich i czują się poszkodowanymi. Czy można jakoś pogodzić ich interesy?
rozwiń zwiń