Zabiegane życie aktora

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2011 12:03
W Czwórce o swojej pracy, współczesnym aktorstwie i relacjach damsko-męskich opowiada aktorka Magdalena Nieć.
Audio

- Przedwczoraj byłam w Gdyni na planie zdjęciowym, wczoraj w Zielonej Górze ze spektaklem "Wszystko o kobietach", a dziś jestem w Czwórce – opowiada o swoim napiętym grafiku Magdalena Nieć.

Najnowszym przedstawieniem teatralnym, w którym można zobaczyć aktorkę, jest właśnie "Wszystko o kobietach". – To świetny spektakl, na scenie z Dorotką Deląg i Darią Widawską świetnie się bawiłyśmy. Każda z nas gra pięć postaci, od dzieci po staruszki. To historia o relacjach – opowiada Nieć.

W sztuce napisanej przez Miro Gavrana bohaterki znajdują się w skomplikowanej sieci relacji międzyludzkich, pokazują przeróżne role i zadania jakie możemy mieć w życiu.  – Mimo, że w przedstawieniu nie gra żaden facet, to mężczyźni są obecni od pierwszej sceny do ostatniej – podkreśla Nieć.

Aktorstwo zdaniem gościa audycji to przede wszystkim pasja i zadanie sobie pytania, czy ma się coś do powiedzenia. – Przyznam się, że w aktorach jest coś takiego, jak potrzeba akceptacji, ona często determinuje wychodzenie na scenę. Ważne by nie przerodziła się w próżność - mówi.

Więcej o zawodzie aktora w dźwięku audycji.

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kto ma w życiu łatwiej: kobiety czy mężczyźni?

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2011 10:22
Często mówi się, że kobiety mają trudniejsze życie od mężczyzn. Mniej zarabiają, rzadziej awansują, ich pomysły są kradzione przez kolegów-mężczyzn, a poza tym mają po prostu "więcej na głowie". Ale prawda wygląda zgoła inaczej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mit ojca Polaka?

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2011 13:41
Matka Polka godzi dziś trzy zadania – bycie mamą, bycie żoną i aktywność zawodową. Czy istnieje Ojciec Polak oraz czy mężczyźni są świadomymi ojcami? Szczegóły w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Związek czy uwiązanie?

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2011 15:11
- Wielu ludzi w związkach narzeka na brak wolności, a związki nie są po to, żeby ograniczać, tylko żeby umożliwiać, wzbogacać - mówi Tomasz Jamroziak, psycholog.
rozwiń zwiń