Polskie Radio
Section05
Elżbieta Radziszewska

Czy PiS wie, jak zażegnać konflikt z rezydentami?

– Myślę, że nieobecność w tym studiu pana ministra Radziwiłła (miał być gościem audycji "Puls Trójki" – przyp. red.) najlepiej świadczy o tym, że mamy pomysł, jak zażegnać konflikt z rezydentami – mówi Joanna Kopcińska, posłanka Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  lekarz protest Ministerstwo Zdrowia POLSKA Elżbieta Radziszewska Konstanty Radziwiłł Platforma Obywatelska Prawo i Sprawiedliwość

Elżbieta Radziszewska: ustawy dot. górników w październiku trafią do Senatu

Czy pakiet górniczych emerytur, które mają poprawić sytuację tej branży, monitorowanie jakości paliw i zamówienia publiczne na polski węgiel mają szansę "przejść” przez parlament w dwa miesiące. Tyle czasu dają rządowi górnicy. W "Salonie politycznym Trójki" wicemarszałek Sejmu Elżbieta Radziszewska z PO zapewniała, że jest to możliwe.
Zobacz więcej na temat:  Elżbieta Radziszewska Ewa Kopacz expose premier Ewy Kopacz górnictwo Platforma Obywatelska

Komisja śledcza w sprawie WSI? PO raczej na "tak", PiS: to wrzutka polityczna

Sejm debatował nad wnioskiem Twojego Ruchu o powołanie komisji śledczej do zbadania likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych. Elżbieta Radziszewska mówiła w Trójce, że PO skłania się do poparcia projektu. Z kolei Witold Waszczykowski uważa, że cała sprawa ma związek ze zbliżającymi się wyborami.
Zobacz więcej na temat:  Antoni Macierewicz Elżbieta Radziszewska PiS Platforma Obywatelska polityka Witold Waszczykowski WSI