X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Zielona Góra

"Musimy twardo walczyć o Senat". Konwencja PiS w Zielonej Górze

- Mamy dobre notowania w sondażach, ale sondaże wyborów nie wygrywają, wybory wygrywa się przy urnie. Musimy twardo walczyć o Senat, bo większość w Senacie jest nam bardzo potrzebna - mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński. W Zielonej Górze zakończyła się konwencja regionalna Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Prawo i Sprawiedliwość konwencje PiS konwencja PiS Zielona Góra PiS Jarosław Kaczyński

Konwencje PiS w Opolu i Zielonej Górze. Tematem m.in. służba zdrowia

Propozycjom programowym dotyczącym ochrony zdrowia będzie poświęcona sobotnia konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Opolu. To już trzecia z cyklu konwencji tematycznych PiS przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi. - Będziemy mówić o tym, jak chcemy naprawiać służbę zdrowia - zapowiada w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl Radosław Fogiel, zastępca rzecznika prasowego PiS. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Prawo i Sprawiedliwość Radosław Fogiel konwencje PiS służba zdrowia Opole Zielona Góra

Lubuskie: amfetamina, marihuana i dilerzy w rękach policji

Dwa kilogramy amfetaminy i marihuany trzymała w lokalu trójka dilerów, których zatrzymali zielonogórscy policjanci. 23-letnia kobieta i dwaj mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani i usłyszeli zarzuty handlu narkotykami. Wg śledczych, trójka dilerów zajmowała się sprzedażą amfetaminy i marihuany głównie pod klubami i barami w Zielonej Górze. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony lubuskie narkotyki Zielona Góra prokuratura