Jak wypoczywają Polacy?

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2012 17:00
Jesteśmy narodem, który nie ma zbyt wiele wolnego czasu, dlatego kiedy już mamy wolne to bardzo celebrujemy te chwile. Niestety najczęściej wypoczywamy biernie.
Audio

- Priorytetem jest dla nas, żebyśmy czas wolny mogli spędzać z rodziną. Nie ma trendu, że wspólnie uprawiamy jakieś sporty - mówiła w Czwórce Palina Żero z biura prasowego marki Żubr.

W wolnym czasie cenimy sobie poczucie swobody i nieskrępowanej atmosfery. Najchętniej relaksujemy się na spacerach, grillując, lub pracując w ogródku. - Respondenci czas na świeżym powietrzu określali jako metafizyczny, że to nas psychicznie odpręża.

W badaniach ubiegłorocznych wychodziło, że co czwarty Polak relaksuje się przed telewizorem. A jak wygląda to w tym roku? Posłuchaj nagrania audycji.

bch

Zobacz więcej na temat: czas wolny Czwórka
Czytaj także

Więzienie za rower

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2012 10:00
Każdy wie, że po alkoholu nie powinno się prowadzić roweru, ale mało kto się do tego stosuje. Gdy zatrzyma nas patrol policji sprawa od razu trafia do sądu. Już 5 tysięcy pijanych rowerzystów odbywa karę więzienia.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Dawcy organów" chcą zmienić wizerunek

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2012 21:00
- Chcemy uświadomić wszystkim, jak fajni ludzie jeżdżą na motocyklach - mówił w Czwórce Piotr Zelt, który wspólnie z Krzysztofem Rzepeckim opowiedział o akcji „Ja motocyklista”.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kłótnia w aucie? Wystarczy drobiazg!

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2012 10:00
Wojny o otwarte szyby i wybór radia, które umili nam podróż, to tylko dwa z długiej listy powodów, które podnoszą nam ciśnienie w czasie jazdy samochodem.
rozwiń zwiń