Rola trudniejsza niż wszystkie

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2013 15:19
O najlepszych i najgorszych w dziejach gospodarzach Gali Oscarów opowiada na antenie Czwórki Ewelina Grygiel.
Audio
  • Czym musi odznaczać się gospodarz Galii Oscarowej? Kto pod tym względem zapisał się w dziejach najlepiej? Kogo oceniają najgorzej? Posłuchaj!!!
Rola trudniejsza niż wszystkie
Foto: Nard the Bard/http://www.af.mil/news/airman/0903/world4.html

 – Ceremonię tę prowadziło już wielu aktorów… ale człowiek, który się tego podejmuje, musi być kimś więcej. Niezwykle ważne jest, by, zamiast czytać żarty i teksty z kartki, utrzymywał kontakt z publicznością. Musi umieć ją rozbawić, a niekiedy także zaskoczyć… Jeśli chodzi o najwspanialszych gospodarzy Gali w historii, padają dwa nazwiska: Bob Hope i Billy Crystal; ten pierwszy prowadził ceremonię aż 19 razy! Gorzej oceniani są jako gospodarze Gali, między innymi, Whoopi Goldberg i Hugh Jackman – opowiada Ewelina Grygiel.

 – Chyba najgorszymi gospodarzami w dziejach byli Anne Hathaway i James Franco – sztywni, w ogóle nie czujący swojej roli. Właśnie oni prowadzili 83. edycję ceremonii… A  w tym roku producenci postanowili zaprosić kogoś, kto nie przebiera w słowach – Setha McFarlane’a. To twórca filmów takich, jak „Family Guy”, człowiek uważany za najzabawniejszego w Stanach Zjednoczonych – mówi Ewelina Grygiel.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Oscarowe przygotowania

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2011 12:59
Już za chwileczkę, już za momencik noc z Oscarami zacznie się kręcić – parafrazując piosenkę z jednego z dziecięcych programów zapraszamy na oscarową noc i przyglądamy się przygotowaniom.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Billy Crystal poprowadzi galę Oscarów

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2011 02:00
Crystal już osiem razy prowadził oscarową galę, po raz ostatni w 2004 roku. - Cieszę się, że znowu wystąpię w tej roli - poinformował na Twitterze amerykański komik.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Najlepsza aktorka drugoplanowa

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2013 04:25
Oscary 2013: w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa zwyciężyła Anne Hathaway.
rozwiń zwiń