Polskie Radio
Section05
Anne Hathaway

Film "Miłość bez ostrzeżenia". Peter Dinklage w Jedynce: Steven jest otulony miłością

Amerykańska komedia romantyczna pt. "Miłość bez ostrzeżenia" w której zagrała Anne Hathaway i Peterem Dinklage'em, w piątek trafiła do polskich kin. Z Martyną Podolską o produkcji rozmawiali: reżyserka filmu - Rebecca Miller oraz aktor wcielający się w rolę Stevena - Peter Dinklage. 
Zobacz więcej na temat:  film polski premiera Martyna Podolska Joanna Kulig Anne Hathaway komedia romantyczna Peter Dinklage Rebecca Miller aktorzy USA

Joanna Kulig o odzyskanej radości życia i rozmowach z Anne Hathaway

– Zdałam sobie sprawę, że bardzo emocjonalnie byłam wyczerpana, bo oprócz tych rzeczy na co dzień to, grając emocjonalnie różne postaci, gdzieś odkłada się ten stres wchodzenia w różne stany płaczu, śmiechu na zawołanie. Ten reset tam spowodował, że się wyciszyłam i mam taką większą radość życia codziennego – deklaruje Joanna Kulig w "Trójkowo, filmowo". 
Zobacz więcej na temat:  Joanna Kulig Ryszard Jaźwiński Trójka FILM KULTURA Anne Hathaway

"Miłość bez ostrzeżenia" - komedia z Anne Hathaway i Peterem Dinklage'em. Wzruszająca opowieść o poszukiwaniu miłości

Do kin wchodzi amerykańska komedia romantyczna pt. "Miłość bez ostrzeżenia". - Ten film to rodzaj mozaiki, ma wiele różnych wątków. W życiu spotykamy się z wieloma osobami, które wpływają na siebie, wchodzą ze sobą w interakcje, sprawiają, że przeznaczenie się wypełnia - mówi w radiowej Jedynce Rebecca Miller, reżyserka filmu.  
Zobacz więcej na temat:  film polski premiera Martyna Podolska Joanna Kulig Anne Hathaway komedia romantyczna Peter Dinklage Rebecca Miller aktorzy USA