X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Miłosz Brzeziński: kluczem do sukcesu jest praca. Inaczej czeka nas depresja

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2013 15:03
Wszyscy lubimy odnosić sukcesy. Nie wszyscy jednak są na nie gotowi, i nie wszyscy potrafią je docenić. – Sukces sprzyja przygotowanym, ale oczywiście nie każdy pracowity człowiek się go doczeka – mówi w Czwórce Miłosz Brzeziński, psycholog i trener osobisty.
Audio
  • Do sukcesu trzeba się przygotować - rozmowa z Miłoszmem Brzezińskim (Poranek OnLine/Czwórka)
Miłosz Brzeziński.fot. Wojciech Kusiński
Miłosz Brzeziński./fot. Wojciech KusińskiFoto: Wojciech Kusiński

Dawid Podsiadło, wokalista, zwycięzca jednego z talent show przyznaje, że nagły sukces go zaskoczył. – Od zawsze tego chciałem – opowiada muzyk. – Sukcesem i ogromnym wyróżnieniem były dla mnie kolejne odcinki, do których udawało mi się dostać. Byłem tak spełniony, że gdybym odpadł wówczas w którymkolwiek momencie, i tak czułbym się wygrany.

A tymczasem okazało się, że wygrał cały program. Zdaniem psychologa i trenera osobistego Miłosza Brzezińskiego, kluczem do sukcesu, zarówno w przypadku Dawida Podsiadło, jak i wielu innych artystów, twórców, czy nawet polityków, jest wytrwałość w dążeniu do celu. – Sukces jest konsekwencją ciężkiej pracy, sprzyja przygotowanym – tłumaczy w "Poranku OnLine" Brzeziński. – Choć oczywiście nie każdemu pracowitemu człowiekowi się on przydarzy…

Czy każdy jest w stanie poradzić sobie z nagłym, ogromnym sukcesem? Zdaniem Brzezińskiego ludzie, którzy wytrwale się na niego przygotowywali poradzą sobie bez problemu. W ich życiu bowiem niewiele się zmieni. – Ci ludzie czasem nawet nie orientują się, że ten sukces już nadszedł, bo robią dokładnie to, co robili dotychczas, tylko na szerszą skalę – mówi Brzeziński. – Są radosne momenty, gdy na przykład widzimy pod sceną mnóstwo fanów, natomiast to wszystko jest wciąż naturalnym następstwem pracy, którą każdego dnia wykonujemy.

Nie wszyscy jednak potrafią docenić swój własny sukces. – Dzieje się tak dlatego, że nasze mózgi przyzwyczajają się do zmian, nawet tych pozytywnych, powoli – mówi gość Czwórki. – By sukces wciąż cieszył nas tak samo, potrzebowalibyśmy go coraz więcej, a to w pewnym momencie przestaje już być możliwe. Dlatego z czasem przestajemy zauważać własne sukcesy.

(kd)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Modelowa rola lidera

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2011 17:51
- Nie każdy się nadaje na przywódcę, ale są ludzie, którym można odblokować ku temu predyspozycje - mówił w Czwórce trener osobisty Miłosz Brzeziński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rutyna w związku jest nieuchronna

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2012 16:33
Co nie znaczy, że nie powinniśmy z nią walczyć. O tym jak sobie radzić ze związkową nudą i zniechęceniem opowiadał trener osobisty Miłosz Brzeziński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy porządek w pokoju oznacza, że jestem nudny?

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2012 18:00
Czwórkowy ekspert od ludzkiej duszy, Miłosz Brzeziński przeanalizował zależność między wnętrzami naszych domów, a wnętrzami nas samych.
rozwiń zwiń