X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rutyna w związku jest nieuchronna

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2012 16:33
Co nie znaczy, że nie powinniśmy z nią walczyć. O tym jak sobie radzić ze związkową nudą i zniechęceniem opowiadał trener osobisty Miłosz Brzeziński.
Audio

- Rutyna bierze się z tego, że z wiekiem spada zapotrzebowanie na ryzyko, a rośnie na święty spokój. Wszyscy zmierzamy do takiego momentu, w którym najważniejsze prawdy o życiu będziemy mieli ustalone i już nam się nie będzie chciało niczego nowego przeżywać – mówił w Czwórce Miłosz Brzeziński.

By nie ulegać marazmowi i pracować nad własną relacją warto wprowadzać do niej świeże elementy. Często drobna zmiana powoduje pozytywne ożywienie związkowych emocji.

- Dobrym pomysłem jest to, żeby przynajmniej raz w tygodniu zrobić jedną rzecz inaczej niż normalnie, a najfajniej robi się zmiany zmieniając otoczenie, czyli trzeba coś pozamieniać miejscami, albo poprzestawiać, albo przemeblować – radził nasz ekspert.

Warto też, zanim krytycznie zaczniemy patrzeć naszego partnera, przyjrzeć się samemu sobie, gdyż rutyna w związku nigdy nie jest kwestią tylko jednej osoby. - Jeżeli ktoś chce, żeby w jego relacji nie było rutyny to najpierw on sam musi zadziałać – zwracał uwagę Miłosz Brzeziński.

Znudzonym parom gość Justyny Dżbik polecał również wpuszczenie między siebie "trochę powietrza".

- Niedobry jest model związku jak w serialu "Zmierzch", którego bohaterowie wszędzie razem latają, niczym sklejeni butaprenem i wtedy nie za bardzo nie mają o czym rozmawiać, no bo wszystko robią razem i wszystko o sobie wiedzą – mówił nasz ekspert.

Więcej na temat związkowej rutyny znajdziesz w dźwięku w boksie "Posłuchaj".

bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nie stresujmy się świętami, bo nie o to w nich chodzi

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2011 15:30
- Nie ulegajmy telewizyjnej presji na kolorowe święta, skupmy się lepiej na byciu dla siebie wyrozumiałymi i serdecznymi - radził w Czwórce trener osobisty Miłosz Brzeziński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sklepy segregują klientów

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2011 17:09
- Jak ktoś idzie zostawiać duże pieniądze do kogoś komu na tym zależy, to ma prawo oczekiwać, że zostanie potraktowany w specjalny sposób – o zjawisku segregacji kasowej mówił w Czwórce trener osobisty Miłosz Brzeziński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Modelowa rola lidera

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2011 17:51
- Nie każdy się nadaje na przywódcę, ale są ludzie, którym można odblokować ku temu predyspozycje - mówił w Czwórce trener osobisty Miłosz Brzeziński.
rozwiń zwiń