X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czy porządek w pokoju oznacza, że jestem nudny?

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2012 18:00
Czwórkowy ekspert od ludzkiej duszy, Miłosz Brzeziński przeanalizował zależność między wnętrzami naszych domów, a wnętrzami nas samych.
Audio
  • Miłosz Brzeziński: wnętrze mieszkania jako odbicie ludzkiego wnętrza

W sierpniowym numerze magazynu "Focus" ukazał się artykuł "Odczytać wnętrze z wnętrza", w którym opisano badania poświęcone próbom odczytania charakteru ludzi na podstawie ich mieszkań. Amerykańscy naukowcy doszli do wniosku, że introwertycy mają skłonność do porządku, a ekstrawertycy do bałaganu. Zdaniem naszego eksperta, Miłosza Brzezińskiego trudno poważnie traktować takie "rewelacje". - Wygląd naszego domu jest efektem wielu złożonych czynników, m.in. tego z kim poprzestajemy - opowiadał gość Justyny Dżbik.

Jednocześnie Brzeziński zwracał uwagę na kilka związków między miejscem naszego życia, a samopoczuciem: - Bałaganiarze pocieszają się tym, że porządek w mieszkaniu, jest efektem naszej wewnętrznej pustki, tymczasem porządkowanie mieszkania, niezależnie od naszych pobudek, w prosty sposób podnosi naszą samoocenę. Działa to na zasadzie, że skoro sprzątam, to muszę być tam jakoś w środku poukładany - wyjaśniał. Kluczowe jest zachowanie zdrowej równowagi i w przypadku ludzi żyjących w związkach, własnego tertorium

Zdaniem trenera osobistego, żyjąc z inną osobą pod wspólnym dachem, ważne jest by mieć swój kącik, miejsce w którym będziemy mogli powiesić plakat ulubionego zespołu, czy urządzić je po swojemu. Więcej na ten temat w nagraniu audycji.

bch

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Więzienie za rower

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2012 10:00
Każdy wie, że po alkoholu nie powinno się prowadzić roweru, ale mało kto się do tego stosuje. Gdy zatrzyma nas patrol policji sprawa od razu trafia do sądu. Już 5 tysięcy pijanych rowerzystów odbywa karę więzienia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Dawcy organów" chcą zmienić wizerunek

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2012 21:00
- Chcemy uświadomić wszystkim, jak fajni ludzie jeżdżą na motocyklach - mówił w Czwórce Piotr Zelt, który wspólnie z Krzysztofem Rzepeckim opowiedział o akcji „Ja motocyklista”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Poległ, gdy chciał dać na tacę

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2012 17:30
- Postanowiłem wypróbować inne formy płatności – mówił w Czwórce analityk finansowy, Michał Kisiel, który sprawdził, czy w Polsce da się żyć bez gotówki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Powstanie Warszawskie – Pamiętamy!

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2012 11:15
W 68. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego na antenie Czwórki będziemy poruszali tematy związane z wydarzeniami historycznymi z 1 sierpnia 1944 roku i sposobami na ich upamiętnienie.
rozwiń zwiń