BlogerStar: blogi kulinarne czytamy w poniedziałek, modowe najchętniej w sobotę

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2013 12:30
Kto pisze blogi, kto je czyta i które tematy cieszą się największym powodzeniem - to tylko część pytań, na które odpowiedzi znajdziemy w BlogerStar.
Audio
  • Poznaj szczegóły raportu BlogerStar (Poranek OnLine/Czwórka)
BlogerStar: blogi kulinarne czytamy w poniedziałek, modowe najchętniej w sobotę
Foto: Glow Images/East News

Raport BlogerStar, pierwszy polski raport badający aktywność największych polskich blogerów w mediach społecznościowych, to ponad 50 stron pełnych danych i wykresów, ale też niezwykle ciekawych komentarzy ludzi związanych z omawianymi branżami. Analitycy przebadali najpopularniejsze blogi w trzech kategoriach: kulinarne, modowe i technologiczne.

- Grupy wybraliśmy ze względu na ograniczoną i ukierunkowaną tematykę - tłumaczy Oskar Berezowski z NapoleonCat.com. - Chcieliśmy pokazać, że bloger to konkretny człowiek z konkretnym pomysłem na życie i z konkretnym przesłaniem skierowanym do określonej grupy. W swoim środowisku jest on autorytetem i liderem opinii, który wokół siebie tworzy ciekawą społeczność.

Te społeczności bywają naprawdę liczne - nawet do paruset tysięcy użytkowników w przypadku blogów modowych.

Analitycy sprawdzili też w jaki sposób i kiedy korzystamy z danych blogów: - Wśród blogów modowych najbardziej aktywna godzina to 17.00 w sobotę. W przypadku blogów kulinarnych jest to 13.00 w poniedziałek. Jeśli zaś chodzi o blogi technologiczne to te cieszą się największą popularnością w środę o 21.00 - kończy rozmówca Eweliny Grygiel.

kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Paper toys - moda na "miejski papier"

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2013 11:10
Kiedyś "Mały Modelarz", a dziś furorę robią paper toys. Zabawki z papieru, czyli nowe miejskie hobby. Kreatywne, ogólnodostępne i bardzo zaraźliwe.
rozwiń zwiń

Czytaj także

A Ty? Chodzisz do kościoła?

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2013 12:00
W piątek wstajemy w dobrych humorach, przy dźwiękach fantastycznej muzy i poruszamy ciekawe tematy. Wpadniemy do Francji, zajrzymy do kościoła oraz za darmo poćwiczymy na siłowni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Flanerzy rozmawiają z miastem

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2013 13:30
Przyspieszenie tempa życia prowokuje opór i potrzebę powolnego smakowania miasta, czyli flanerowania.
rozwiń zwiń