Paweł Deląg: kino to mój sposób na życie

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2015 15:00
Paweł Deląg znany jest m.in. z filmów "Lista Schindlera" i "Szamanka", a także z serialu "Ojciec Mateusz". W Czwórce opowiedział o kulisach aktorstwa i swoim dzieciństwie.
Audio
  • O marzeniach, wymaganiach i kryzysie wieku średniego opowiada aktor, Paweł Deląg (Czwórka/Poranek OnLine)
Paweł Deląg
Paweł DelągFoto: PAP/Andrzej Rybczyński

Paweł Deląg jeździ po świecie od Petersburga po Tajlandię, a w dorobku ma filmy kręcone m. in. przez twórców francuskich i rosyjskich.

W Czwórce opowiedział o tym, dlaczego w dzieciństwie czekał na "księżniczkę", a także o realiach dzisiejszego życia, m.in. wymaganiach, które stawia swoim producentom filmowym i zaznaczył, że sprowadzają się one do zorganizowania mu komfortu pracy. - Mam 44 lata i kiedy w ciągu roku spędzam sześć miesięcy poza domem, chcę mieszkać w przyzwoitych warunkach i jeść normalne jedzenie. To nie są fanaberie - mówił Deląg.

Zobacz więcej: Majewski, Włodarski, Czarnecka, Masłowska - VIP-y w Czwórce <<<

Audycję przygotowali i poprowadzili Mariusz Infulecki i  Michał Migała

"Poranek OnLine", poniedziałek, 11 sierpnia, godz. 6.00

Na kolejne odsłony zapraszamy codziennie, od poniedziałku do piątku, do godz. 9.00

(kul/kd)

Czytaj także

Mateusz Więcławek: nie lubię bankietów, wolę plan filmowy

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2014 19:00
Aktor Mateusz Więcławek, choć wciąż jest młody, już zdążył zagrać w kilku naprawdę poważnych, dużych produkcjach. Widzowie mogli go oglądać m.in. w "Obietnicy" w reżyserii Anny Kazejak, a także w "Czerwonym Pająku" Bartosza Konopki. Niebawem wejdzie w wielki świat polskiego showbiznesu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Aleksandra Popławska: w czasach wojny kochało się inaczej

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2014 19:20
Wulkan energii, talent, który zostaje w pamięci widzów na długo - Aleksandra Popławska, aktorka i reżyserka, zagościła w Czwórce. Opowiadała m.in. o pracy na planie filmu "I była miłość w getcie" w reżyserii Joanny Dylewskiej i Andrzeja Wajdy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Godzilla straszy w Łodzi

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2014 13:00
Narodził się w 1954 roku w japońskiej wytwórni Toho i wystąpił w kilkudziesięciu filmach kinowych. Teraz Godzilla, jeden z najsłynniejszych filmowych potworów, trafił do łódzkiego Muzeum Kinematografii.
rozwiń zwiń