X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rowerowe akrobacje w wielkim mieście - WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2011 18:03
Tricki na rowerze, desce, rolkach, pokazy breakdance, streetart i do tego wyjątkowe koncerty? To ekstremalna impreza pod patronatem Czwórki!
Audio


Z Tomkiem Piekarskim (Chesterem) organizatorem imprezy "Mind the Gap" i Marcinem Kolasińskim (Jamajem) sędzią w zawodach, które niebawem, 22 czerwca, w Warszawie, rozmawia Ewelina Grygiel.

Mind the Gap to projekt stworzony przez Svena Boekhorst’a wielokrotnego zdobywcę złotych medali w kategorii In-line skating podczas największych imprez sportów ekstremalnych na świecie takich jak X-Games, Gravity Games czy LG Action Sports. To też innowacyjna formuła zawodów w kategorii BMX, oraz In-line skating, przeprowadzona na specjalnie przygotowanym mobilnym skateparku, którego głównym punktem jest duża skocznia z gapem, czyli przerwą między wybiciem a lądowaniem, mierzącą od 3,5 do 5 metrów.

- Na samej imprezie zobaczymy 24 zawodników z Polski i zagranicy. Odbędą się koncerty, pokazy breakdance, pokazy streetartu, flatlandu rowerowego. Wszystko zakończy się dużym afterparty. Dla każdego znajdzie się coś interesującego - zaprasza Chester, czyli Tomek Piekarski.

- Flatland to dyscyplina rowerowa i bmx'owa polegająca na wykonywaniu sztuczek na płaskim terenie. Obroty na przednim i tylnym kole, skoki po pegach, wszystkie ewolucje na płaskim terenie - mówi Jamaj. - Na Mind the Gap oczywiście będą też rampy, będzie duży funbox quarterpipe. To przeszkody służące do latania i skakania jak najwyżej. Bardzo widowiskowa dyscyplina. Karkołomne sztuczki i czołówka zawodników z Polski - dodaje.

Jakie ewolucje i akrobacje są możliwe na rolkach i rowerze? Zdaniem gości audycji niemal wszystkie. Jak mówi Marcin, rower daje maksimum możliwości, a dzięki niemu każdy może wyrażać się w swój własny sposób.Aby zobaczyć wideo z rozmowy, kliknij w boksie po prawej stronie artykułu.

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wsiądź na rower i wyrzuć z siebie wszystkie złości

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2011 12:00
Jedni uprawiają sport po to, by mieć coraz lepsze wyniki, innym wysiłek fizyczny pomaga pozbyć się złych emocji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ostra jazda ostrych kół

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2011 15:09
11 czerwca przedstawiciele środowiska tzw. ostrego koła zmagać się będą na najmniejszym welodromie świata.
rozwiń zwiń