Polskie Radio
Section05
triathlon

ART. SPONSOROWANY Enea dołącza do Rodziny Olimpijskiej

Firma staje się sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Olimpijskiej Reprezentacji Polski. Za pośrednictwem PKOI spółka będzie wspierać pięć Polskich Związków Sportowych. Enea będzie towarzyszyć w drodze po sukcesy na zawodach na arenie krajowej i międzynarodowej polskim zawodnikom triathlonu, wioślarstwa, tenisa stołowego, rugby oraz cheerleadingu. Wspólne działania rozpoczną się w najważniejszym dla zawodników i trenerów roku olimpijskim - 2024.
Zobacz więcej na temat:  Enea PKOl olimpiada SPORT GOSPODARKA triathlon wioślarstwo Tenis stołowy rugby

Przygotowania do triathlonu w sześć tygodni - to możliwe?

- Nie będę oczywiście bił rekordów, moim celem jest ukończyć triathlon za sześć tygodni w dobrym zdrowiu. Postanowiłem też wesprzeć dzięki temu cele charytatywne, co jest dodatkową motywacją - mówił trener lekkoatletyczny Jakub Jezierski, który dopiero niedawno zaczął przygotowania do wyjątkowo ciężkich zawodów. 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka hobby zabawa triathlon aktywność fizyczna Piotr Galus zdrowie

Sport i muzyka klasyczna idą ze sobą w parze. Michał Lisiewicz gościem Trójki

Michał Lisiewicz to bardzo aktywny skrzypek klasyczny. Koncertował m.in. z Krystianem Zimermanem, a obecnie jest koncertmistrzem w spektaklu "Amadeusz" w Teatrze Dramatycznym. Przy okazji jest triathlonistą i to z tych, co mogą bardzo długo, a nie tylko po sprintersku. W audycji "Login: aktywni" opowiedział o swoich pasjach i o tym, że muzykę klasyczną od sportu dzieli niewiele. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Krzysztof Łoniewski Dariusz Urbanowicz triathlon aktywność fizyczna