Czasem zastanów się nad czasem. Będziesz lepiej zorganizowany!

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2013 17:10
Czas płynie w tym samym kierunku niezależnie od naszej woli. Nie możemy go zatrzymać, ani nim zarządzać. Możemy natomiast zarządzać sobą w czasie tak, aby zrobić jak najwięcej w jak najkrótszym okresie.
Czasem zastanów się nad czasem. Będziesz lepiej zorganizowany
Foto: Glow Images/East News

Dlaczego czas poświęcony na planowanie nie jest czasem straconym? Jakie są zasady skutecznego zarządzania sobą w czasie? Czy w planowaniu warto znaleźć miejsce na spontaniczność? Kto z tym wyzwaniem radzi sobie lepiej – kobiety, czy mężczyźni? Jak umiejętność planowania wykorzystać w życiu zawodowym, a jak w prywatnym?

Na te pytania w czwartkowej audycji "4 do 4" opowie Jarosław Petz . Czekamy na Was od 13.00.

Czytaj także

Rodzice zapominają, że to zabawa wychowuje dziecko

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2013 10:00
Najładniejsze, najmądrzejsze, biegle włada trzema językami i ma ciekawe hobby - który rodzic nie chciałby mieć takiego dziecka. Niestety nie zawsze kończy się na "chceniu" i czasami rodzice przelewają niespełnione ambicje na swoje potomstwo.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polacy są szczęśliwi? "Ktoś tutaj kłamie"

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2013 10:49
Choć narzekamy na władze, jakoś państwa, sytuację gospodarczą, to według badań CBOS jesteśmy zadowoleni z życia. – Zadowolenie z życia deklaruje 7 na 10 badanych Polaków – wylicza Michał Feliksiak z Centrum Badania Opinii Społecznej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Miłosz Brzeziński: kluczem do sukcesu jest praca. Inaczej czeka nas depresja

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2013 15:03
Wszyscy lubimy odnosić sukcesy. Nie wszyscy jednak są na nie gotowi, i nie wszyscy potrafią je docenić. – Sukces sprzyja przygotowanym, ale oczywiście nie każdy pracowity człowiek się go doczeka – mówi w Czwórce Miłosz Brzeziński, psycholog i trener osobisty.
rozwiń zwiń