Czy miłość może się przeterminować?

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2013 17:26
Coraz częściej rozpadają się długoletnie związki. Najpierw ‘’big love’’, niedługo potem wspólne mieszkanie, kilka lat sielanki, aż pewno dnia para uznaje, że to nie to.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Glow Images/East News

Jak to jest, że ludzie nie widzą problemów wcześniej, nie mówią o swoich oczekiwaniach. Nie rozmawiają o przyszłości: małżeństwie, mieszkaniu, dziecku.

Jak dziś zdefiniować poważny związek? Czy to wspólne mieszkanie, wspólny kredyt, a może ślub cywilny czy kościelny? Komu potrzebne są deklaracje miłości aż po grób? Kto i dlaczego unika takich deklaracji? Czy chodzi o słowa, czy bardziej konkretne działania, albo papierki? Kiedy jest najlepszy moment na małżeństwo?

/

 

Na te pytania spróbujemy odpowiedzieć w "4 do 4" , w piątek, 20 września, między 13.00 a 16.00.

Zobacz więcej na temat: Czwórka psychologia RELACJA

Czytaj także

Ładniejsi mają lepiej w życiu? Odpowiada chirurg plastyczny

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2013 16:20
Z różnych badań wynika, że ludziom ładniejszym przypisujemy wyższą inteligencję, dodajemy wartość domniemaną – mówił dr Dariusz Tarczyński, odpowiadając na pytanie – operacje plastyczne to próżność, czy skuteczny sposób na kompleksy?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak wytrzymać z cholerykiem?

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2013 15:00
- Choleryk czasem nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo na nas krzyczy - mówi psycholog i trener osobisty Miłosz Brzeziński w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nie wstydź się mówić o wstydzie

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2013 13:00
- Wstydzimy się za samych siebie, ale zdarza się, że czujemy się zażenowani słowami lub czynami innych - mówi psycholog Piotr Mosak. - Wynika to z tożsamości, które przyjmujemy, bo każdy z nas ma ich wiele.
rozwiń zwiń