Królewska pasja. Polki opisują życie Windsorów

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2017 18:20
Od kilku lat opisują w sieci ciekawostki z życia rodziny królewskiej. W Czwórce opowiadały m.in. o wrażeniach po wizycie Brytyjczyków w Polsce, ale także o swoich relacjach z nimi. - Przedstawiciele Buckingham Palace zawsze odpisują na nasze maile i listy - mówiły Zuza Pawlicka i Julia Melech.
Audio
  • Prywatne życia brytyjskiej rodziny królewskiej - rozmowa z Zuzą Pawlicką i Julią Melech (Pasjo-nauci/Czwórka)
Zuza i Julia prowadzą bloga o prywatnym życiu brytyjskiej rodziny królewskiej
Zuza i Julia prowadzą bloga o prywatnym życiu brytyjskiej rodziny królewskiej Foto: Czwórka

zaremba 1200.JPG
Mateusz Zaremba - nieprzeciętny z kosmosu

Nie umyka im żaden szczegół z życia Windsorów. Zwykle - jako autorki bloga - wysyłają im gratulacje, podziękowania, listy i pocztówki. - Pisząc do pałacu warto pamiętać o odpowiednich formach grzecznościowych. Nie należy także przesyłać jedzenia, bo nikt go nie zje ze względów bezpieczeństwa - tłumaczyły zasady tej korespondencji w Czwórce.

W naszym studiu pojawiły się z naręczem prywatnych zdjęć królewskiej rodziny. - Niektóre z nich są autorstwa księżnej Kate, bo jedną z jej pasji jest fotografowanie własnych dzieci - opowiadały blogerki.

Zobacz więcej Serwis specjalny - Monarchia brytyjska oficjalnie i od kuchni <<<

Czym prywatnie pasjonują się członkowie rodziny królewskiej? Kto z nich lubi kolor żółty, kto regularnie ogląda mecze rugby, a kto dzień zaczyna od sprawdzania wyników gonitw, w których udział brały królewskie konie? I który z przedstawicieli Buckingham Palace odpisuje na listy i maile od Polek osobiście? O tym mówiły w Czwórce blogerki. Zdradziły także, co powiedział im sam książę William.


Zdjęcia rodziny królewskiej Zdjęcia rodziny królewskiej

***

Tytuł audycji: Pasjonauci

Prowadzi: Beata Kwiatkowska

Goście: Zuzanna Pawlicka i Julia Melech (autorki bloge "RodzinazCambridge")

Data audycji: 29.07.2017

Godzina audycji: 11.08

kd/zi