X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pierwsza zasada pisarza: Myśl!

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2016 15:04
- Książki chrześcijańskie mają ten dodatkowy bonus, że nie zostawiają człowieka w chaosie, który być może bywa zabawny i artystyczny, ale nie daje odpowiedzi na pytania - mówi Małgorzata Nawrocka, pisarka.
Audio
  • Pisarka, Małgorzata Nawrocka podpowiada jak zostać dobrym pisarzem i opowiada o sile książek chrześcijańskich (W dobrych zawodach/Czwórka)
Pierwsza zasada pisarza: Myśl
Foto: Luis de Bethencourt/Flickr, lic. CC BY 2.0

W Warszawie trwają 22. Targi Wydawców Katolickich, codziennie można na nich spotkać znakomitą pisarkę Małgorzatę Nawrocką, która znalazła chwilę, by w Czwórce opowiedzieć o tym, jak zacząć pisać dobre książki.

- By być dobrym pisarzem, trzeba być świetnym filozofem - mówi gość Czwórki. - Mam taką teorię, że żeby coś napisać trzeba najpierw przez 3 dni mądrze myśleć, by potem przez 3 minuty coś mądrze napisać lub powiedzieć.

Pisarka opowiada o początku swojej kariery, nieodłącznie związanym z narodzinami jej córki, o pracy nad własnym talentem, o filozofii i uporządkowanym systemie wartości. Odpowiada też na pytania o to skąd brać tematy na książkę i co robić z młodym talentem.

***

Tytuł audycji: W dobrych zawodach

Prowadzi: Agnieszka Kozłowska-Łysko

Goście: Małgorzata Nawrocka (pisarka)

Data emisji: 09.04.2016

Godzina emisji: 7.00

pj/tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak