Adam Klimek - bohater w swoim warsztacie

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2016 16:50
Bohaterem niedzielnego popołudnia w Czwórce będzie najpopularniejszy w Polsce mechanik, który przywraca zniszczonym autom dawną świetność.
Adam Klimek pasję połączył z pracą. Jest absolwentem szkoły samochodowej i nie wyobraża sobie innego zawodu (zdj. ilustracyjne)
Adam Klimek pasję połączył z pracą. Jest absolwentem szkoły samochodowej i nie wyobraża sobie innego zawodu (zdj. ilustracyjne)Foto: Pixabay/RyanMcGuire/dom. publiczna

Z Adamem Klimkiem zajrzymy do warsztatu samochodowego i pod maskę auta. Sprawdzimy, co potrafi usłyszeć wprawione ucho mechanika. I podpytamy o kondycję motoryzacyjnego rynku w Polsce.

W audycji pojawi się też premierowy odcinek "Understoodia".

***

Na audycję "TOP - Trochę Optymizmu Po Południu" w niedzielę (17.04) w godz. 15.00 - 17.00 zaprasza Kuba Marcinowicz.

kul/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Weterani szos. "W starych samochodach jest dusza"

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2015 16:30
Zdaniem Kamila Pawłowskiego i Marcina Wiśniewskiego ostatnie porządne samochody wyprodukowano w końcówce lat 80. Co ich kręci w zabytkowych autach?
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Top Gear". Jak robi się telewizję poza schematami?

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2016 12:30
Przez 13 lat współtworzył "Top Gear", teraz zdradza kulisy najsłynniejszego motoryzacyjnego show. - Jeremy Clarkson nie znosił pewnego polskiego samochodu, więc postanowił spektakularnie go zmiażdżyć na oczach widzów - opowiada Richard Porter.
rozwiń zwiń