Ryzykowne hobby Nuno Gomesa

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2015 18:00
Portugalski rekordzista świata w nurkowaniu głębinowym i jaskiniowym opowiedział nam o swojej pasji i podwodnych podbojach.
Nurkowanie jaskiniowe to sport bardzo niebezpieczny. Jednak, jak przyznaje Nuno Gomes, dla pasjonatów nie jest to przeszkodą
Nurkowanie jaskiniowe to sport bardzo niebezpieczny. Jednak, jak przyznaje Nuno Gomes, dla pasjonatów nie jest to przeszkodąFoto: Glow Images/East News

Jeden człowiek, dwa rekordy, dziesiątki tysięcy godzin spędzonych pod wodą. Nurkowanie, w którym liczy się perfekcyjny plan i maksymalna osiągalna dla człowieka głębokość. Nurkowanie, które jest sensem życia Nuno Gomesa.

Portugalczyk promował w Polsce autobiografię zatytułowaną "Poza błękitem", ale znalazł czas, żeby spotkać się z Czwórką.

***

Na "Co Was Kręci" zapraszamy w niedzielę (18.01) w godz. 16.00-17.00. Audycję poprowadzi Hanna Dołęgowska.

(kul)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Na rowerach objechali pół świata. "Tęskniliśmy za Polską"

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2014 09:00
Dwoje ludzi. Dwa lata. Dwa kontynenty. Siedem gór, 16 000 przejechanych kilometrów i miliony przygód. Agnieszka i Mateusz Waligórowie opowiadali w Czwórce o swojej niezwykłej rowerowej podróży.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chodzenie po linie - ekstremalna alternatywa dla "hardcore'owców"

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2014 08:00
Dla znudzonych codziennym bieganiem, jeżdżeniem na rowerze i uprawianiem fitnessu jest alternatywa. To slackline, czyli chodzenie po linie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stefan Czerniecki na tropie Duida

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2014 11:45
- Ze wszystkich stron słyszałem, że za cel podróży obrałem sobie najgorszy rejon na świecie - opowiada Stefan Czerniecki. - Kiedy zdałem sobie sprawę, że jadę do miejsca, gdzie jest niebezpiecznie i nieprzyjemnie od razu chciałem oddać bilet.
rozwiń zwiń