MŚ Super Enduro w Krakowie. Emil Juszczak i Paweł Kaim w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2018 14:45
- Chcę sprawdzić się w klasie prestige. Rok temu startowałem w klasie junior, gdzie finalnie udało mi się zająć drugie miejsce - zapowiadał uczestnik tegorocznych MŚ Super Enduro Emil Juszczak.
Audio
  • MŚ Super Enduro. "Piątki przybijamy po zawodach. Na starcie skupiamy się na celu" (Co was kręci/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Maciej Kopaniecki/Shutterstock

Emil Juszczak i Paweł Kaim Emil Juszczak i Paweł Kaim

Zawodnik zmierzy się ze zbudowanym z 1000m3 ziemi torem, na którym będzie musiał pokonać ogromne opony, bale drewna i głazy. Klasa prestige to także czołówka polskich i zagranicznych sportowców. To m.in. Colton Haaker, Cody Webb czy Taddy Błażusiak. Jak czuje się w towarzystwie największych gwiazd tego sportu? - Jeśli się z kimś mierzyć, to tylko z najlepszymi i od nich czerpać doświadczenie - komentował sportowiec.

- Klasa prestige to najlepsi z najlepszych, ale to nie znaczy, że nie da się ich pokonać. Tu wygrywa ten, który popełni najmniej błędów, a wszyscy jadą na tym samym poziomie, z tą samą siłą i prędkością - dodawał trener Paweł Kaim.

Z jakim nastawieniem jadą na zawody w Krakowie Emil Juszczak i Paweł Kaim? Jakich wyników oczekują? Jak przygotowywali się do zawodów i sezonu? Co ich zdaniem może przesądzić o zwycięstwie? Zapraszamy do wysłuchania nagrania. 

***

Tytuł audycji: Co Was kręci?

Prowadzi: Mateusz Fusiarz

Gość: Emil Juszczak (zawodnik Super Enduro na MŚ w Krakowie w klasie prestige), Paweł Kaim (były zawodnik, trener sportowy)

Data emisji: 18.11.2018

Godzina emisji: 11.09

ac/bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Gosia Rdest - wiatr we włosach… i w kasku

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2017 13:37
Od najmłodszych lat wiedziała, że chce zajmować się sportem motorowym. Swoją karierę rozpoczęła, podobnie, jak Robert Kubica, od kartingów, a dziś na koncie ma tytuł mistrza Polski, brała też udział w 24-godzinnym wyścigu w Dubaju.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Flyboard. "Sport, który daje poczucie totalnej wolności"

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2018 15:09
- Tam nie ma ograniczeń, to zupełna wolność. Gdy już na wysokości pierwszego metra uda nam się uzyskać stabilność, czyjemy, ze można latać, wszystko jest możliwe - mówiła Malwina Mont-Jovet z Flyboard Polska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gosia Rdest. Bo kobiety święcą triumfy w motosporcie

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2018 14:00
Kończy się sezon motosportowy. Dla Gosi Rdest 2018 rok okazał się pełen sukcesów. Polka jest jedną z piętnastu najlepszych kobiet-kierowców na świecie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zanim wyskoczysz na stok, zadbaj o swoją formę

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2018 14:30
Snowboardzista i olimpijczyk Michał Ligocki radzi, żeby w tym celu wykorzystać trampoliny i batuty.
rozwiń zwiń