X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

BoulderRes XII - za nami święto fanów boulderingu

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2017 12:54
Ponad 140 gości z Polski i z zagranicy, m.in. Ukrainy, Włoch i Norwegii, wzięło udział w zawodach "BoulderRes" w Rzeszowe. To największa impreza wspinaczkowa na Podkarpaciu.
Audio
  • Relacja z XII edycji zawodów "BoulderRes" w Rzeszowie (Co Was Kręci/Czwórka)
Relacja z XII edycji zawodów BoulderRes w Rzeszowie
Relacja z XII edycji zawodów "BoulderRes" w RzeszowieFoto: Czwórka

- Wspinanie jest jednym z niewielu sportów, w których jest zdrowa rywalizacja. Mimo tego, że chcesz osiągnąć jak najwięcej, to pomagasz współzawodnikom, żeby mieli taką samą przyjemność ze wspinania - mówił Florian Nowakowski z Rzeszowskiego Klubu Wysokogórskiego, kierownik zawodów.

O wyzwaniach w trakcie tegorocznej rywalizacji opowiadał Szczepan Podolec, organizator tegorocznej edycji. - Zawody są amatorskie, więc bouldery muszą być o różnym przekroju. Przyjeżdżają do nas różni zawodnicy. Słabsi, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę, ale także silni i to dla nich przygotowane zostały trudniejsze bouldery. Naszym zadaniem było ułożyć to tak, by móc wyłonić sześciu najlepszych finalistów, ale przede wszystkim, żeby każde podejście było możliwe do wykonania - wyjaśniał.

Zapraszamy na relację z XII zawodów boulderingowych "BoulderRes". Dowiemy się m.in., na czym polega "oblak" i "klama", jaką dietę stosują wspinacze w takcie zawodów sportowych oraz czy w tej dyscyplinie dziewczyny mają bardziej "pod górkę". Zapraszamy do wysłuchania nagrania.

***

Tytuł audycji: Co Was kręci?

Prowadzi: Hanna DołęgowskaMateusz Fusiarz

Goście: w rozmowie z Jakubem Jamrozkiem Daria Brylova, Andrea Vacca - zawodnicy biorący udział w XII edycji zawodów "BoulderRes" w Rzeszowie; Florian Nowakowski (kierownik zawodów); Michał Kordoń, Szczepan Podolec, Krzysztof Szalacha (Rzeszowski Klub Wysokogórski, współorganizatorzy imprezy)

Data emisji: 19.11.2017

Godzina emisji: 11.05

ac/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Maja Kuczyńska - baletnica w tunelu aerodynamicznym

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2017 12:00
Grała na pianinie, śpiewała, uprawiała jeździectwo, ale przyznaje, że tak naprawdę od dzieciństwa chciała latać. Maja Kuczyńska swoje marzenie spełniła i to w imponującym stylu!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ultramaraton w górach Himalajów - kiedy 42 km to za mało

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2017 14:29
W wrześniowym maratonie warszawskim udział wzięło prawie 5,5 tysiąca osób. Są jednak zawodnicy, dla których taki dystans jest niewystarczający.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kamil Krzemień: najlepsze pomysły kończą się na podium

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2017 14:00
Ma 17 lat, rywalizował w mistrzostwach Polski oraz IDM w wyścigach torowych w klasie Superstock 600. - Jestem wysoki, silny i dość ciężki, więc pewnie już wkrótce przeskoczę na klasę 1000 i liczę na ścisłą czołówkę. Ale wszystko w swoim czasie - opowiada Kamil Krzemień. 
rozwiń zwiń