X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dźwięki Japonii i Nepalu w Warszawie - 3. Festiwal Radio Azja

W Warszawie zagoszczą artyści m.in. z Nepalu i Japonii, balansujący między tym, co popularne, wpadające w ucho i taneczne, a tym, co wymaga skupienia, otwartości i chęci poznania.
Anna Mamińska
Anna MamińskaFoto: Maciej Szajkowski/Czwórka
O Audycji
Tytuł Dźwięki Japonii i Nepalu w Warszawie. Festiwal Radio Azja 2019
Prowadzący Maciej Szajkowski
Opis

- Ideą festiwalu jest prezentowanie zespołów mało u nas znanych i zupełnie nieznanych, ale świetnych, doskonałych muzycznie. Z nowym pomysłem na muzykę, a jednocześnie nawiązujących w swojej twórczości do lokalności, czyli pokazujących to, co azjatyckie, ale niekoniecznie w sztampowy, ludowy sposób - mówiła Anna Mamińska. - To zupełnie inne dźwięki, skale muzyczne. Inne instrumenty, estetyka i inne emocje.  

Festiwal Radio Azja to wybuchowa mieszanka muzycznych gatunków. Będą tajemnicze pieśni Himalajów, japoński rave, nieprzewidywalna elektrosymfonia, hipnotyzujący minimalizm, a także szamańskie rytuały i kontemplacyjne dźwięki. Goście wydarzenia usłyszą zespoły, które do Polski zawitały z Azji Wschodniej i Południowo-Wschodniej. - Pojawią się artyści z Japonii, Korei Płd., w tym roku będą też goście z Tajwanu i Nepalu - mówiła rozmówczyni Macieja Szajkowskiego.

Festiwal wystartuje 4 grudnia i potrwa cztery dni. Odbędzie się przede wszystkim w TR Warszawa. Kogo usłyszymy podczas tegorocznej odsłony wydarzenia? O tym w nagraniu rozmowy ze studia. W programie także mnóstwo dobrej muzyki, m.in. przedsmak tego, co usłyszymy podczas Azja Etno.

***

Tytuł audycji: Folk Off

Goście: Anna Mamińska (Festiwal Azja Etno)

Data emisji: 27.11.2019

Godzina emisji: 00:00

kd/pj

Playlista
Tagi
Playlista
  • Night, - Ani Ukali Sangai Orali
  • UNSOUNDED SOUND PROJECT Prayer - Prayer 1
  • WaqWaq Kindgdom, - Mum tells me
  • WaqWaq Kindgdom, - Hototogisu
  • Go Go Machine Orchestra, - Overture
  • Go Go Machine Orchestra, - Time Memory
  • Aurevoir, - Hopsza
  • Aurevoir, - Delibab
  • Leonenko Olena, - Nieznajoma