X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Etykieta w mailu. Nie pisz do mnie "Witam"

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2016 11:16
- Rozpoczęcie maila zależy od stopnia znajomości między mną, a moim odbiorcą, a także od tego czy jest to pierwszy mail, czy któryś kolejny - mówi Zbigniew Lazar ekspert ds. wizerunku i reputacji.
Audio
  • Zbigniew Lazar ekspert ds. wizerunku i reputacji opowiada o etykiecie obowiązującej w korespondencji mailowej (BąŻur/Czwórka)
Etykieta w mailu. Nie pisz do mnie Witam
Foto: Pixabay

- Najważniejszym jest by w korespondencji nie przesadzić z nieformalnością - mówi ekspert Czwórki. - Mimo tego, że mówi się, żę internet i nowoczesne media wymagają innego podejścia, to warto zauważyć, że zmienił się sposób pisania, ale nie zawartość czy forma. 

Okazuje się, że w korespondencji mailowej lepiej być bardziej formalnym niż mniej. Jak więc rozpoczynać oficialne maile, jak unikać najczęściej popełnianych błędów i czy rzeczywiście te polskie ogonki mają aż takie znaczenie?

***

Tytuł audycji: "BąŻur"

Prowadzi: Mariusz Infulecki

Materiał: Diana Zyglewska

Data emisji: 29.08.2016

Godzina emisji: 07.15

pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mówimy po turecku. "Język jak konstrukcja dzidy bojowej"

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2016 13:40
Kiecka, baran, baca, kawa - tych słów nie byłoby w naszym języku, gdyby nie... Turcy. Czy to oznacza, że mamy szansę stać się mistrzami mowy tureckiej?
rozwiń zwiń