X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wiara i życie seksualne. Jak połączyć te dwa światy?

- Życie seksualne zostało wymyślone przez Pana Boga, a ludzka miłość, tutaj na ziemi, ma objawić miłość Stwórcy - przekonuje duszpasterz małżeństw, ojciec Ksawery Knotz. 
(zdj. ilustracyjne)
(zdj. ilustracyjne)Foto: MNStudio/Shutterstock.com
O Audycji
Tytuł Wiara i życie seksualne. Jak połączyć te dwa światy?
Prowadzący Piotr Firan
Opis

We włoskiej książce napisanej kilka lat temu m.in. przez teolog Elisabettę Broli, możemy znaleźć cytat: "Dziś porządny katolik uprawia miłość, a wzgardzanie boskim darem seksu jest wbrew naszej wierze". Z drugiej strony Jola Szymańska, youtuberka podejmująca tematykę chrześcijańską, zwraca uwagę na to, że zgłasza się do niej wiele par, które przez brak edukacji lub niewłaściwą edukację mają duże problemy z seksem, erotyką, libido czy wstydem. Jak wygląda połączenie głębokiej wiary i seksu? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Czat Czwórki

Goście: Jolanta Szymańska (vlogerka, blogerka, jolaszymanska.pl), ojciec Ksawery Knotz (duszpasterz małżeństw, autor książek "Seks jest boski, czyli erotyka katolika" i "Seks, jakiego nie znacie")

 Data emisji: 31.05.2019

Godzina emisji: 15.09

kul

Playlista
Tagi

Playlista
  • MUNGO’S HI FI - Bike Rider (ft. Pupajim)
  • HARLEA - You Don't Get It
  • DELILAH - Shades Of Grey (SpectraSoul Remix)
  • JAMIROQUAI - Automaton