"Dom 2.0" Sary Kordowskiej - zobacz teledysk!

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2019 14:51
Za Sarą Kordowską, zwyciężczynią tegorocznej odsłony "Wydaj płytę z Będzie Głośno!": sesja zdjęciowa i praca nad teledyskiem. Zobacz pierwszy klip Sary do utworu "Dom 2.0" z gościnnym udziałem Jacoba Flâneura. A 4 października ukaże się jej debiutancki album. 
Audio
  • Damian Sikorski zdradza, jak wybierał laureatkę konkursu "Wydaj płytę z Będzie głośno", a Konrad Aksinowicz zdradza jak wyglądała praca z Sarą Kordowską nad jej teledyskiem (Stacja Kultura/Czwórka)
Wszystko i Nic - nowa płyta Sary Kordowskiej
"Wszystko i Nic" - nowa płyta Sary KordowskiejFoto: Bartosz Bajerski/Czwórka

sara kordowska 1200.jpg
"Wydaj płytę z Będzie Głośno" Sara Kordowska wyda płytę z Czwórką

Sara Kordowska, laureatka "Wydaj płytę z Będzie Głośno" wyda debiutancką płytę z radiową Czwórką i z Agencją Muzyczną Polskiego Radia. Płyta ukazać ma się już 4 października. Sara Kordowska nagrała też teledysk do singla promującego debiutancki album oraz wzięła udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. 

O kulisach powstawania klipu w "Stacji Kultura"  rozmawialiśmy z reżyserem teledysku Konradem Aksinowiczem. - To był pierwszy raz, po bardzo długim czasie, gdy pracowałem z debiutantką - mówi reżyser. - Zobaczyłem osobę, która nie wie z czym to się wszystko "je", że jakiś Pan, czyli ja, kazał jej przytulać drzewo, a ona nie wiedziała czy to jest fajne. Było to bardzo interesujące doświadczenie. Dużo się też nauczyłem od Sary Kordowskiej - dodaje.

"Muzycznym Lunchu" Numera Raza usłyszeć mogliście Damiana Sikorskiego zapowiadającego premierowy singiel. POSŁUCHAJ >>>

Klipu szukajcie też w Czwórkowych mediach społecznościowych: facebook i YouTube

1 października zapraszamy na przedpremierowe spotkanie z Sarą Kordowską w studiu radiowej Czwórki. 


Reżyserem teledysku jest Konrad Aksinowicz, który gościł w Czwórce. POSŁUCHAJ ROZMOWY >>>

Za sesję zdjęciową odpowiedzialna jest Ania Powałowska. POSŁUCHAJ ROZMOWY >>>

Sara Kordowska doświadczenie wokalne zdobywała pod okiem takich artystów jak Paulina Przybysz, Mieczysław Szcześniak, Katarzyna Wilk czy Natalia Lubrano, a na koncie ma występy u boku raperów Bejfa czy Klarenza. Materiał "niEPorozumień" współtworzyła jeszcze przed wkroczeniem w pełnoletność. Jedną z piosenek - "Dom 2.0" - wykonała podczas debiutanckiego koncertu Jacoba Flâneura w studio Czwórki podczas poprzedniej odsłony "Wydaj płytę z Będzie głośno" >>>

ZOBACZ WIĘCEJ Kim jest Sara Kordowska? >>>

***

Pod hasłem "Będzie głośno!" Czwórka promuje młodych, zdolnych artystów, rozpoczynających swoją przygodę z branżą muzyczną. W ramach tej audycji organizowany jest konkurs "Wydaj płytę z Będzie Głośno". Do trzeciej odsłony konkursu zgłosiło się aż 268 zespołów - to ponad 2000 piosenek! Konkurs wystartował 31 maja. 

Laureatką pierwszego konkursu w 2017 roku została Ms. Obsession, autorka debiutanckiej płyty "Manekin". W kolejnym najlepsza okazała się Marta Zalewska, wokalistka, kompozytorka i multiinstrumentalistka. W ramach audycji została także wydana płyta składanka w lutym 2019 roku.

"Będzie głośno!" to autorska audycja muzyczna Damiana Sikorskiego. Można ją usłyszeć w każdy piątek między godz. 18.00 a 20.00.

mat. pras./kd/ac/pj

Czytaj także

Paweł Gładysz, Transgresja: muzyka jest dla nas wyzwoleniem

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2019 12:50
O debiutanckim albumie "Brak Równowagi", który jest połączeniem rocka, metalu i elektroniki, wewnętrznym dziecku każdego z nas, o gubieniu i odnajdowaniu siebie, porzucaniu życiowych schematów i walce o samego siebie - rozmawialiśmy z wokalistą grupy Transgresja, Pawłem Gładyszem.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Lesław o "Alfa Centauri": chciałem nagrać płytę idealną

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2019 22:01
"Alfa Centauri" to nadchodzący wielkimi krokami krążek Komet. - Nagrania zajęły nam dwa miesiące, ale w fazie konceptualnej prace trwały być może nawet pięć lat. Chciałem nagrać płytę, która byłaby pikiem moich możliwości – mówił Lesław.
rozwiń zwiń