Polskie Radio
Section05
Sara Kordowska

Debiutanci na winylu "Będzie głośno!" Kordowska, Dżentelmenels i Szpilersi

Czwórkowa audycja "Będzie głośno!", która obchodzi w tym roku pięciolecie, doczekała się własnego, czarnego krążka! Do sprzedaży trafił winyl "The Best of Będzie Głośno!" - to płyta kolekcjonerska - wytłoczono jedynie 500 sztuk. Artyści, których utwory znalazły się na tym winylu, mówią o wydarzeniu mistycznym. 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Damian Sikorski MUZYKA Sara Kordowska płyta płyta gramofonowa

Nieprzeciętni 2020 - dziś ostatni dzień na wysyłanie zgłoszeń!

– Czekamy na zgłoszenia tych, którzy chcą czegoś więcej - mówi Hanna Dołęgowska, dyrektor radiowej Czwórki. Termin na wysyłanie zgłoszeń upływa już w dziś o północy. Plebiscyt "Nieprzeciętni" adresowany jest do osób między 18. a 35. rokiem życia o niecodziennych zainteresowaniach, wyjątkowych zdolnościach, czy ludzi, pracujących na rzecz innych.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Nieprzeciętni 2020 Sara Kordowska plebiscyt

Sara Kordowska - tworzy nową muzykę i poszukuje Nieprzeciętnych 2020

Sara Kordowska doświadczenie wokalne zdobywała m.in. u boku takich artystów jak: Paulina Przybysz, Mieczysław Szcześniak, czy Katarzyna Wilk. Po płycie "Wszystko i nic" wydanej z Czwórką, właśnie pisze numery na nowy krążek. Zasiada także w kapitule plebiscytu "Nieprzeciętni 2020".
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Sara Kordowska Damian Sikorski MUZYKA muzyka hp muzyka rozrywkowa Pop hip-hop Nieprzeciętni 2020

Sara Kordowska - laureatka kolejnej edycji konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno"

- To jest niezwykłe, że tak młoda osoba, która ma 18 lat pisze tak mądre teksty i ma poukładane w głowie. Myślę, że artyści bardzo szybko dojrzewają i prowadzą zupełnie inny tryb życia niż ich rówieśnicy - mówił na antenie radiowej Jedynki Damian Sikorski, dziennikarz muzyczny Polskiego Radia, dyrektor artystyczny konkursu. 
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA Zbigniew Zegler Damian Sikorski Sara Kordowska album

"Wydaj płytę z Będzie Głośno". Ta płyta będzie wyjątkowa

Sara Kordowska, laureatka tegorocznej odsłony konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno", już 4 października wyda debiutancką płytę z radiową Czwórką i z Agencją Muzyczną Polskiego Radia. Na rynku pojawił się już teledysk do utworu z tego krążka "Dom 2.0", wokalistka ma za sobą także profesjonalną sesję zdjęciową. 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka MUZYKA muzyka hp Damian Sikorski Numer Raz Sara Kordowska