Polskie Radio
Section05
Sara Kordowska

Sara Kordowska z albumem "Matki Wynalazku": pojawia się wiele uniwersalnych motywów

- W odróżnieniu do pierwszej płyty pojawia się więcej takich motywów uniwersalnych, trochę więcej szczęścia, luzu, bo już nie myślę w ten sposób o życiu, że to jest pasmo jakichś trudów i cierpień, tylko odnajduję w tym dobre rzeczy - mówi w radiowej Jedynce Sara Kordowska o nowej płycie pt. "Matki wynalazku". 
Zobacz więcej na temat:  Kamil Wicik Sara Kordowska album piosenka Pop polska piosenka

Sara Kordowska: na ustępstwa chodzę z wyczuciem

- Zrozumiałam, że czasami trzeba się dopasować do świata, ale tylko na tyle, na ile sami chcemy sobie na to pozwolić. Chcąc grać alternatywny pop muszę słuchać głosów słuchaczy, muszę chodzić na pewne ustępstwa, ale z wyczuciem. - mówi Sara Kordowska. Zwyciężczyni naszego konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno" zakończyła prace nad nowym krążkiem.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Alternatywa MUZYKA Kasia Dydo Sara Kordowska

Debiutanci na winylu "Będzie głośno!" Kordowska, Dżentelmenels i Szpilersi

Czwórkowa audycja "Będzie głośno!", która obchodzi w tym roku pięciolecie, doczekała się własnego, czarnego krążka! Do sprzedaży trafił winyl "The Best of Będzie Głośno!" - to płyta kolekcjonerska - wytłoczono jedynie 500 sztuk. Artyści, których utwory znalazły się na tym winylu, mówią o wydarzeniu mistycznym. 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Damian Sikorski MUZYKA Sara Kordowska płyta płyta gramofonowa

Nieprzeciętni 2020 - dziś ostatni dzień na wysyłanie zgłoszeń!

– Czekamy na zgłoszenia tych, którzy chcą czegoś więcej - mówi Hanna Dołęgowska, dyrektor radiowej Czwórki. Termin na wysyłanie zgłoszeń upływa już w dziś o północy. Plebiscyt "Nieprzeciętni" adresowany jest do osób między 18. a 35. rokiem życia o niecodziennych zainteresowaniach, wyjątkowych zdolnościach, czy ludzi, pracujących na rzecz innych.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Nieprzeciętni 2020 Sara Kordowska plebiscyt

Sara Kordowska - tworzy nową muzykę i poszukuje Nieprzeciętnych 2020

Sara Kordowska doświadczenie wokalne zdobywała m.in. u boku takich artystów jak: Paulina Przybysz, Mieczysław Szcześniak, czy Katarzyna Wilk. Po płycie "Wszystko i nic" wydanej z Czwórką, właśnie pisze numery na nowy krążek. Zasiada także w kapitule plebiscytu "Nieprzeciętni 2020".
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Sara Kordowska Damian Sikorski MUZYKA muzyka hp muzyka rozrywkowa Pop hip-hop Nieprzeciętni 2020

Sara Kordowska - laureatka kolejnej edycji konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno"

- To jest niezwykłe, że tak młoda osoba, która ma 18 lat pisze tak mądre teksty i ma poukładane w głowie. Myślę, że artyści bardzo szybko dojrzewają i prowadzą zupełnie inny tryb życia niż ich rówieśnicy - mówił na antenie radiowej Jedynki Damian Sikorski, dziennikarz muzyczny Polskiego Radia, dyrektor artystyczny konkursu. 
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA Zbigniew Zegler Damian Sikorski Sara Kordowska album