Przeżyj to jeszcze raz. Marta Zalewska na scenie Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2020 12:00
W audycji przypomnieliśmy koncert zwyciężczyni 2. odsłony konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno" - Marty Zalewskiej.
Marta Zalewska w obiektywie Ani Powałowskiej
Marta Zalewska w obiektywie Ani PowałowskiejFoto: Ania Powałowska

7 grudnia 2018 roku laureatka drugiej odsłony konkursu Czwórki "Wydaj płytę z Będzie Głośno!" zaprezentowała swój debiutancki album i premierowo zagrała go w studiu koncertowym Czwórki.

Marta od dziecka fascynuje się latami 60. XX wieku i ruchem hipisowskim. Takie korzenie wraz z talentem, którym można by obdzielić kilku muzyków i mnóstwem doświadczeń, dały efekt w postaci albumu naładowanego energią. To rzadki przykład debiutu, który został nagrany przez delikatną artystkę w pełni świadomą swojej siły.

Posłuchaj także:

ZOBACZ WIĘCEJ Koncerty Czwórki >>>

Czwórka wspiera młode talenty

Czwórka pod hasłem "Będzie głośno!" promuje młodych, zdolnych, polskich muzyków, niemających jeszcze kontraktu z żadną wytwórnią. Audycja Damiana Sikorskiego o tej samej nazwie to program, który daje szansę nieznanym dotąd twórcom na bezpośredni kontakt z radiem oraz słuchaczami. W ramach konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno!" Czwórka wraz z Agencją Muzyczną Polskiego Radia już po raz czwarty poszukiwała zespołów oraz wokalistów mających gotowy materiał na płytę, aby umożliwić im wydanie debiutanckiego krążka. 

mat. prasowe/kul

Czytaj także

Finał akcji "EKOiści": koncert Funk Da System w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2019 20:12
Zespól Funk Da System wystąpił na deskach Czwórkowej sceny trzy lata temu. Od tego czasu ukazała się m.in. płyta długogrająca grupy pt. "Kwantissimo", muzycy zagrali też wiele koncertów. Teraz powrócili do nas w ramach akcji "EKOiści". 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Duet Honeycomb zagrał w Czwórce. Oto, jak "lepili dźwiękami"

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2019 19:00
- Lepimy dźwiękami, kleimy jak miód - mówią o swojej muzyce członkowie Honeycomb. Duet wyróżniona w tegorocznym konkursie "Wydaj płytę z Będzie Głośno" wystąpiła w koncertowym studiu Czwórki.
rozwiń zwiń