Finał "Wydaj płytę z Będzie Głośno". Sara Kordowska na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2019 07:27
4 października w ramach specjalnej odsłony audycji "Będzie Głośno" publiczność zgromadzona w studiu koncertowym i słuchacze Czwórki miała okazję wysłuchania na koncertu na żywo zwyciężczyni czwartej odsłony konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno". Imprezę poprowadził pomysłodawca projektu dziennikarz muzyczny Czwórki Damian Sikorski.
Audio
  • Posłuchaj koncertu zwyciężczyni czwartej odsłony konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno". Sara Kordowska na żywo w Czwórce (Będzie głośno/Czwórka)
  • Damian Sikorski opowiada czym urzekła go Sara Kordowska, laureatka konkursu "Wydaj płytę z Będzie głośno" i zaprasza na jej koncert (Stacja Kultura/Czwórka)
Koncert Sary Kordowskiej w Czwórce
Koncert Sary Kordowskiej w CzwórceFoto: Bartosz Bajerski/Czwórka

- Zwyciężczyni tegorocznej odsłony, Sara Kordowska pokonała 268 zespołów i ponad 2 tysiące piosenek. To właśnie jej 11 kompozycji znalazło się na trzecim albumie wydanym w ramach konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno". Jej debiutancką płytę "Wszytko i Nic" od dziś znajdziecie na półkach w sklepach muzycznych i internecie. Wyruszcie w niezwykłą muzyczną podróż z muzyką Sary Kordowskiej - zapraszał Damian Sikorski.

Podczas finału trzeciej odsłony konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno" artystka zaprezentowała materiał, który znalazł się na jej debiutanckiej płycie "Wszystko i nic". Wśród jedenastu utworów, które znalazły się na krążku usłyszeliśmy m.in. singiel "Dom 2.0" który, wokalistka wykonała podczas debiutanckiego koncertu Jacoba Flâneura w studiu Czwórki podczas poprzedniej odsłony konkursu.

kordowska sara przedpremiera 1200.jpg
Przedpremierowo: Spolsky, Zalewska, Bovska o nowej płycie Sary Kordowskiej


sara kordowska 1200 c.jpg
"Dom 2.0" Sary Kordowskiej - zobacz teledysk!

Premierowy materiał Sary powstał jeszcze przed wkroczeniem artystki w pełnoletność. W nagraniach udział wzięli producenci: Faded Dollars, Klarenz, SiwySiwek oraz smthng i dunnno. Akcję wsparli m.in. Muniek StaszczykBaranovskiBovskaMery Spolsky oraz ATARI WU – czyli połowa duetu xxanaxx. Płyta powstała we współpracy z Agencją Muzyczną Polskiego Radia.

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Data emisji: 4.10.2019

Godzina emisji: 18.04

ac/kd

Czytaj także

Zawiałow, Kortez i Organek zaśpiewają z okazji 15-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2019 18:01
Mija 15 lat od wejścia Polski w struktury Unii Europejskiej. Narodowe Centrum Kultury wraz z Telewizją Polską i Ministerstwem Inwestycji i Rozwoju zorganizowało szerg imprez, w tym koncert, który uświetnią m.in.: Margaret, Daria Zawiałow, Kortez i Organek.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Need More Clouds i Tony White - koncerty w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2019 13:00
Artyści, których utwory znalazły się na składance "Będzie głośno!", wystąpili w studiu Czwórki. Posłuchaj, jak zagrali Need More Clouds i Tony White.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Wydaj płytę z Będzie Głośno". Ta płyta będzie wyjątkowa

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2019 14:56
Sara Kordowska, laureatka tegorocznej odsłony konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno", już 4 października wyda debiutancką płytę z radiową Czwórką i z Agencją Muzyczną Polskiego Radia. Na rynku pojawił się już teledysk do utworu z tego krążka "Dom 2.0", wokalistka ma za sobą także profesjonalną sesję zdjęciową. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Przedpremierowo: Spolsky, Zalewska, Bovska o nowej płycie Sary Kordowskiej

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2019 16:04
Za nami przedpremierowe spotkanie z laureatką konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno". Twórczość tegorocznej zwyciężczyni konkursu i utwory, które znalazły się na płycie "Wszystko i Nic" recenzowali: Bovska, Marta Zalewska, Mery Spolsky i Daniel Spaleniak.
rozwiń zwiń