Honeycomb: staramy się zarażać naszą muzyką

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2019 11:56
Honeycomb to dwuosobowy projekt ze Śląska tworzący mieszankę muzyki elektronicznej z żywymi instrumentami, całość przeplatając liryczną opowieścią.
Audio
  • Michał z Honeycomb opowiada o twórczości swojego zespołu (Będzie głośno!/Czwórka)
Honeycomb
HoneycombFoto: mat. pras.

Poznali się na koncercie, a dziś zespół ma na koncie koncerty w całej Polsce. Nabiera formy, rozwija się. - To owoc pracy nie tylko muzycznej. To też setki i tysiące maili, bo sami dla siebie jesteśmy menagerami. Staramy się jak najwięcej osób "zarazić" naszą muzyką - opowiadał

Zespół został wyróżniony w trzeciej edycji konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno", a już w grudniu zagra koncert w Czwórce. - Koncerty to najlepsze zwieńczenie wielogodzinnej pracy w studiu. Na żywo staramy się grać inaczej, niż na nagraniach, zdarza się, że słuchacze nie poznają piosenek, które słyszeli wcześniej na płycie - tłumaczył muzyk.

ZOBACZ WIĘCEJ Koncerty w Czwórce >>>

Jak powstaje ich muzyka, i w jaki sposób utwory pisze się "pod głos"? I czy Honeycomb planuje poszerzyć skład o perkusistę? Kiedy będzie można usłyszeć ich na żywo w najbliższym czasie? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. 

Zapraszamy także do wysłuchania nagrania całej audycji, w której m.in. wywiad Andrzeja Cezarego Zielińskiego z Janem Ptaszynem Wróblewskim, który został nagrodzony Nagrodą Mediów Publicznych w kategorii muzyka.

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Goście: Michał z Honeycomb

Data emisji: 28.09.2019

Godzina emisji: 19.06

kd

Czytaj także

Adam Wolski o 30-leciu Golden Life: nowe płyty i mnóstwo koncertów

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2017 10:00
Golden Life powstali w 1987 roku, a ich płytowy debiut miał miejsce już cztery lata później. Do dziś elektroniczna muzyka tej grupy przypada do gustu publiczności i cieszy się uznaniem dziennikarzy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Igor Seider: na scenie zostawiamy 200 procent siebie

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2017 11:58
Te wakacje były dla Igora Seidera, wokalisty projektów MamaSellita i Igorilla, wyjątkowe. Koncertując z zespołem, pracował jednocześnie nad własnym solowym krążkiem "Wbrew", który ukazać ma się już 29 września.
rozwiń zwiń