Marcelina na scenie Czwórki - retransmisja koncertu [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2021 20:00
W audycji "Będzie głośno!" przypomnieliśmy występ artystki, który odbył się w marcu 2019 roku w studiu koncertowym Czwórki.
Marcelina z zespołem w studiu koncertowym Czwórki
Marcelina z zespołem w studiu koncertowym CzwórkiFoto: Adrian Zając

Zobacz
marcelina 1200.jpg
Kulisy Kultury: Marcelina o końcu wakacji i początku nowej przygody WIDEO

Marcelina to wokalistka, autorka tekstów i kompozytor, jedna z najciekawszych przedstawicielek alternatywnego popu w Polsce. Jej koncert w radiowej Czwórce był wyjątkową okazją, by na żywo usłyszeć materiał z jej najnowszej płyty "Koniec wakacji" oraz hity z jej trzech poprzednich krążków.

Posłuchaj
55:51 [CZWORKA]CZWORKA (mp3) 14 marzec 2019 18_03_28 MARCELINA.mp3 Posłuchaj koncertu Marceliny w Czwórce! (TOP - Trochę Optymizmu Popołudniem) 

Typowa dla Marceliny forma piosenki i melodyjność utworów została wzbogacona elektronicznymi brzmieniami charakterystycznymi dla producenta płyty Kuby Karasia (The Dumplings). Koncerty promujące "Koniec wakacji" wraz z artystką przygotował Daniel Walczak - producent płyt Curly Heads, Dawida Podsiadły i Bokki.

Czytaj także:

***

Audycję "Będzie głośno" - w piątek (30.04) prowadził Damian Sikorski.

kul


Czytaj także

Ala/Zastary: lubimy pisać popowe piosenki

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2017 09:04
- Łączy nas miłość do ładnych melodii, różni podejście do słów. Potrafimy się o nie spierać, ale nasza praca idzie sprawnie, a proces twórczy przebiega pomyślnie - opowiadają Ala Boratyn i Kuba Sikora. Młodzi muzycy jako Ala/Zastary szykują właśnie pierwsze piosenki.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Daria Zawiałow: na razie gitary zamieniłam na klawisze

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2021 14:30
"Kaonashi" to tytuł nowego singla Darii Zawiałow. - "Spirited away", czyli film, do którego odwołuje się ten utwór, to była moja nastoletnia zajawka. Jako zbuntowana trzynastolatka biegałam do antykwariatu, żeby kupować ukochane kawaii. Ta piosenka łączy tamtą Darię z tą, którą jestem dzisiaj - opowiada wokalistka.
rozwiń zwiń